به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین حسن نژاد که به پیشنهاد احمد حسین زادگان استاندار مازندران و با امضای وزیر کشور از اواسط هفته جاری سکان معاونت سیاسی استانداری مازندران را در اختیار گرفت ، امروز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان معارفه شد.
وی که دانش آموخته مقطع دکترای رشته حقوق است ، در جلسه معارفه اش گفت: امکانات و سرمایه های زیادی در استان مازندران داریم که باید با استفاده درست از آن بتوانیم ضمن حل مشکلات موجود، فرصت های جدی و جدید برای توسعه ایجاد کنیم.
حسن نژاد یکی از آسیب های جدی توسعه در مازندران را حاشیه پردازی برشمرد و افزود: فرصت زیادی برای حل مشکلات و تحقق توسعه پایدار استان نداریم و همه باید در کنار هم برای کارآمدی بیشتر نظام و افزایش رضایتمندی مردم بکوشیم .
وی کارآمدی مدیران را یکی از مولفه های مهم توسعه پایدار و توفیق کسب رضایت مردم دانست و گفت: اگر نگاه جدید به حوزه امنیت داشته باشیم و رضایت مندی را در حوزه بسط فرهنگی و اجتماعی بدانیم، توسعه محقق می شود.
معاون سیاسی استاندار مازندران افزود: شادابی اجتماعی، نیازمند افزایش رضایت مندی مردم و پاسخگویی مدیران است و در استان مازندران امکانات و سرمایه های فراوانی وجود دارد که می تواند این شرایط را ایجاد کند.
وی تاکید کرد: واقعیت این است که زمان زیادی برای حل مسائل نداریم و پرداختن به حاشیه ها، فرصت رسیدگی به امور استان را کاهش می دهد.
حسن نژاد گفت: الحمدالله صداهای مختلف در استان شنیده می شود و از این صداها برای توسعه استان بهره گیری می کنیم ضمن اینکه رسانه هم در این زمینه کمک کار هستند.
معاون سیاسی استاندار مازندران همچنین نقش مدیریتی بانوان را در توسعه پایدار استان و ایجاد رضایتمندی مهم توصیف کرد و افزود: معاونت سیاسی در دوره جدید علاوه بر این که به همه حوزه ها ورود خواهد داشت ، به سهم مهم بانوان در مدیریت و توسعه اعتقاد دارد و از این ظرفیت استفاده می کند.
وی توجه به جوانان و حل مشکلات آنان را مهم ترین وظیفه مدیران و دستگاهها دانست و از آن به عنوان مهم ترین مولفه توسعه یاد کرد و گفت: آینده پیش روی ما بر اساس نوع نگاهی ساخته می شود که امروز به جوانان داریم و افزایش مهارت در این حوزه می تواند جوانان را برای ورود به مشارکت های اجتماعی آماده کند.
به گزارش ایرنا، در این جلسه استاندار مازندران حکم معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری را به حسین حسن نژاد سورکی تحویل داد و او را به اعضای شورای اداری استان معرفی کرد.
حسن نژاد در آغاز دولت تدبیر و امید در سال 92 مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بود و سال 94 از این سمت کنار گذاشته شد. وی خرداد ماه سال 95 با سمت معاون فنی به پست جمهوری اسلامی ایران رفت و مدتی بعد به بانک صنعت و معدن پیوست.
این سیاستمدار مازندرانی که سابقه فرمانداری چند شهرستان مازندران را در دولت اصلاحات در کارنامه دارد، از مهر ماه امسال عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران شد.
7335/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.