اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی از فردا ( جمعه ) آغاز خواهد شد که تیم سپیدار قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی این شهرستان میزبان تیم خلیج فارس شیراز است.
سپیداری ها تا هفته ششم لیگ برتر بانوان با پشت سرگذاشتن باخت های مکرر روزهای سختی را پشت سر گذاشته و با 30 گل دریافت کرده و فقط یک گل زده در رده یازدهم جدول 12 تیمی قرار دارد.
تیم خلیج فارس شیراز که چندین سال سابقه حضور در بازی های لیگ برتر را دارد، تا هفته ششم رقابتها همچنان در ته جدول دست و پا می زند. این تیم هم اکنون تنها با یک گل زده 35 گل دریافت کرده است.
با توجه به نتایج هفته های گذشته لیگ برتر فوتبال بانوان روزنه امیدی برای صعود این دو تیم نمی توان پیدا کرد و این هفته آسانی برای تیم های سپیدار و خلیج فارس نخواهد بود .
** سنگینی استرس بر شانه های سپیداری ها
تیم سپیدارقائمشهر که اولین حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند تا هفته ششم رقابتها بازی راحتی را مقابل تیم های حریف خود نداشته است. این تیم در هر بازی با استرس و فشاری که بر روی شانه های بازیکنانش سنگینی می کرد نتوانست امتیازی را کسب کند.
بهم ریختگی شاگردان سارا آذری بعد از دریافت گل نخست در همان دقایق ابتدایی باعث می شد تا آنان نتوانند حملات خود را به سمت دروازه حریف برای به ثمر رساندن گل آغاز کنند.
هم اکنون تیم سپیدار قائمشهر با چند بازیکن مصدوم مواجه است و فردا ( جمعه ) در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر بانوان تیم سپیدار بازی سختی را پیش رو خواهند داشت چرا که دروازه بان و یک بازیکن این تیم با مصدومیت مواجه شده است.
** تا اخرین لحظه می جنگیم
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازی سخت مقابل تیم خلیج فارس شیراز ، گفت: تیم خلیج فارس چند سالی است که تجربه حضور در لیگ برتر را دارد، بنابراین بازیکنان ما تا آخرین لحظه در میدان می جنگند.
سارا آذری با بیان اینکه تیم خلیج فارس شیراز طی دو بازی گذشته چند بازیکن خوب جذب کرده است، افزود: تیم خلیج فارس تیم جوانی است که با انگیزه وارد میدان می شود ، در این بازی هر تیمی که بهتر بازی کند می تواند امتیاز بازی را کسب کند بنابراین ما هم تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در این بازی بتوانیم امتیاز کسب کنیم.
وی در خصوص موفق عمل نکردن تیم خود تا هفته ششم رقابتهای لیگ برتر ، گفت:دلیل اینکه نتوانسته ایم در این 6 بازی لیگ بردی کسب کنیم آن است که تیم با استرس بازی می کند.
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر تاکید کرد: در بازی های اخیر چندین موقعیت توپ در زمین حریف را در اختیار داشتیم اما در امر گلزنی همچنان ضعیف هستیم .
وی در خصوص مشکل تیم ، گفت: مشکلاتی در تیم سپیدار وجود دارد چرا که در بازی هفته گذشته با راه یاب ملل مریوان دروازه بان و یکی از بازیکنان این تیم که رکن اساسی تیم را برعهده دارند دچار مصدومیت شده اند.
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر ابراز امیدواری کرد تا با رفع شدن مصدومیت بازیکنانش آنان با حضور در مسابقات فردا بتوانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
7334/1899
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.