به گزارش ایرنا، عباس گودرزی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: در طول ۴۰سالی که از عمر با برکت انقلاب می گذرد از گردنه های سختی عبور کردیم اما در برابر دشمن تسلیم نشده و دستاوردهای بزرگی را به دست آورده ایم.
وی با اشاره به برجام اظهار داشت: چند سال تعلل برای برجام صورت گرفت و همه وعده ها از سوی ایران اسلامی انجام شد اما طرف های مقابل به تعهدات خود عمل نکردند.

گودرزی اظهار داشت: قرار بود تحریم های ظالمانه برداشته شود اما نه تنها این وعده انجام نشد بلکه تحریم های جدیدی را اعمال کردند و حتی دارو بیمار سرطانی تحریم شد که نشان دهنده بدعهدی دشمنان است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت بنزین بیان کرد: بعد از افزایش قیمت بنزین دشمنان و ضد انقلاب از فرصت سوءاستفاده کردند اما رهبری با تدبیر و سخنان خود از ساختار رسمی نظام دفاع کرد. 
وی با اشاره به برخورد دستگاه قضا با مفسدان اضافه کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در مسیر پیشرفت حرکت کرده ایم به طوری که در دوران دفاع مقدس امکانات زیادی نداشتیم اما در طول این سالها کشور ایران در بسیاری از زمینه ها و ساخت موشک ها پیشرفت زیادی داشته است.
گودرزی با اشاره به این که برخی به مذاکره با دشمن تمایل دارند، افزود: برخی از افراد داخلی می گویند ساخت موشک را کنار بگذاریم تا مشکلات حل شود که این افراد خودباخته هایی هستند که در زمین دشمن بازی می کنند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز مجلس گفت: کسانی که در انتخابات پول زیاد هزینه می کنند معیارهای الهی را در جامعه عوض می کنند و ضروری است تا مجلس در طراز انقلاب باشد تا دستاوردهای انقلاب را محافظت کند.
گودرزی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به این کشور استقلال داد و مبارزه با ظلم و دفاع از مظلومین را در دستور کار داشت و باید همچنان در این مسیر ترسیم شده گام برداریم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.