به گزارش خبرآنلاین لرستان، در خرم‌آباد این راهپیمایی ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به‌سمت پل شهدا، سه‌راه اسدآبادی، خیابان انقلاب، مصلای الغدیر برگزار می‌‏شود، در بروجرد نیز ساعت ۹ میدان شهدا، خیابان تختی، میدان تختی، در کوهدشت نیز این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح از خیابان ۱۷ شهریور، خیابان جهاد جنوبی، میدان شهدا مسجد صاحب‌الزمان(عج) برگزار می‏‌شود.

همچنین در شهرستان دورود ساعت ۹ و نیم صبح میدان فرمانداری، مصلی نمازجمعه، در شهرستان نورآباد ساعت ۱۰ صبح میدان بعثت، میدان امام خمینی(ره)، در الیگودرز ساعت ۹ و نیم صبح از میدان امام، میدان امام حسین(ع)، در شهرستان ازنا ساعت ۱۰ صبح میدان شهید صادقی، میدان راه‌آهن، در شهرستان الشتر ساعت ۹ و نیم میدان امام، مصلی نماز جمعه، در پلدختر ساعت ۹ میدان شهید بهشتی، خیابان معلم جنوبی، پُل شهدای دولت، پارک ولایت، در رومشکان ساعت ۱۰ مسجد امیرالمؤمنین، میدان امام، مسجد امیرالمؤمنین(ع) و در سراب‌دوره نیز این راهپیمایی از ساعت ۹ صبح در مسیرهای مسجد صاحب‌الزمان، بلوار امام، شهرداری برگزار می‌‏شود.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی خرم‌آباد در روز ۱۳ آبان

پلیس راهنمایی و رانندگی با هدف تسهیل تردد شرکت‌کنندگان در راهپیمایی تمهیدات ترافیکی را اعمال می‌کند.این محدودیت‌ها از ساعت هشت صبح تا پایان مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان به شرح زیر است: خیابان انقلاب، سه‌راه بالای مطهری به‌سمت مصلی مسدود و خودروها به‌سمت سه‌راه پایین مطهری و خیابان ساحلی هدایت می‌شوند.

خیابان امام از تقاطع بانک به سمت میدان شهدا مسدود و وسایل نقلیه به‌سمت میدان استانداری و ساحلی هدایت می‌شوند.

خیابان معلم نیز از سمت میدان شهید انوشیروان رضایی منتهی‌ به سه‌راهی باختر مسدود است. بلوار شورا به‌سمت خیابان انقلاب از شرق به غرب مسدود و خودروها به‌سمت بلوار شصت متری شهید شفیع‌پورهدایت می‌شوند.

تمامی مسیرهای منتهی به خیابان شهدای شرقی در زمان راهپیمایی مسدود می‌شود، مسیرهای جایگزین عبارتنداز شهروندانی که قصد تردد از مسیر تقاطع بیمارستان عشایر به سمت بلوار شریعتی را دارند باید از مسیر تقاطع بیمارستان به‌سمت پُل انقلاب تغییر مسیر داده و از خیابان ساحلی و پُل‌های موقت استفاده کنند و یا این‌که جهت تردد از بلوار شصت متری شهید شفیع‌پور تردد کنند.

شهروندانی که قصد تردد از جنوب یعنی بلوار شریعتی به شمال شهر یعنی میدان ۲۲ بهمن را دارند باید بعد از عبور از چهارراه اسدآبادی به سمت بلوار شورا تغییر مسیر داده و از بلوار سی متری پژوهنده و یا شصت متری شهید شفیع‌پور ادامه مسیر دهند.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.