معاون وزیر راه  وشهرسازی گفت: محور شازند ازنا پاییز امسال به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک قرار می‌گیرد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، خیراله خادمی در بازدید از پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل در دست اجرای استان اظهار کرد: طول محور دورود- الیگودرز – داران  150 کیلومتر  است و در حال حاضر 110 کیلومتر از این مسیر زیرعبور ترافیک قرار دارد.
وی طول قطعات اجرایی در این بزرگراه را 25 کیلومتر عنوان کرد و افزود: از این میزان 7 کیلومتر زیرعبور قرار دارد و 18 کیلومتر نیز در مرحله عملیات آسفالت است.
 خادمی تکمیل شدن این محور را مهم ارزیابی کرد و گفت: در بازدید امروز پروژه بسیار فعال بود و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته احداث باند دوم 9 کیلومتر از این محور در استان لرستان طی چهار ماه آینده تکمیل خواهد شد.
معاون وزیر راه  وشهرسازی افزود: برنامه‌ریزی شده است تا پایان سالجاری 20 کیلومتر دیگر از این محدوده تکمیل و زیرعبور ترافیک قرار گیرد.
خادمی در این سفر همچنین در بازدید از کنارگذر دورود گفت: عملیات اجرایی این کنارگذر به طول 12 کیلومتر به همراه چهار تقاطع غیرهمسطح با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال اجرا است.
وی با اشاره به مشکلات تملک اراضی در این کنارگذر ادامه داد:  با توجه با مشکلات ارزیابی در احداث کنارگذر‌ تاکنون 10 میلیارد تومان اعتبار برای  تملک اراضی در این محدوده هزینه شده است. 
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه در بازدید از عملیات اجرایی پروژه محور ازنا- شازند در استان لرستان نیز یادآور شد: محور ازنا- شازند یکی از مهمترین محورهای ارتباطی کریدور شمال-جنوب کشور است که تزریق اعتبار مناسبی برای این پروژه از محل اعتبارات مصوب بودجه سال ١٣٩٧ صورت گرفته است.
خادمی خاطر نشان کرد:  ١٨ کیلومتر این محور با پیشرفت فیزیکی ٨٠ درصد در پاییز سالجاری به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک قرار می گیرد .
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.