اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان محمد جواد محمدی افزود: در تعطیلات عید نوروز، مراکزفرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر استان ویژه برنامه های مختلفی را با حضور اعضا برگزارخواهد کرد.
وی افزود: هفت کتابخانه‌ سیار روستایی و شهری کانون استان در مناطق تفریحی، پارک‌ها ازجمله پارک جنگلی مخمل کوه و شورآب و مکان های گردشگری شهر تاریخی خرم آباد حضور خواهد داشت و فعالیت‌های مختلف فرهنگی وهنری متنوع و شاد، برای کودکان و نوجوانان اجرا می کنند.
وی اضافه کرد: نمایش عروسکی، معرفی کانون و سرزمین، آداب و سنت های محلی لرستان، بازی های شاد بومی و محلی، مسابقه و اهدای کتاب، از دیگر فعالیت‌های جذاب فرهنگی و هنری کتابخانه‌های سیار کانون در طرح عیدانه است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با اشاره به اجرای یک ویژه برنامه جذاب در روز هشتم فروردین اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با میراث فرهنگی و گردشگری، دراین روز درمحوطه قلعه باستانی فلک الافلاک خرم آباد، کانون پرورش فکری لرستان با اجرای ویژه برنامه های شاد و نمایش موزیکال و عروسکی میزبان کودکان ونوجوانان ومیهمانان نوروزی خواهد بود.
7274/6060
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.