اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سورنا ستاری در بدو ورود به دانشگاه آیت الله بروجردی ضمن ادای احترام به مقام شامخ 2 شهید گمنام این دانشگاه از بخش های مختلف این واحد دانشگاهی بازدید کرد.
معاون رئیس جمهورهمچنین با شرکت در آیین غرس یک هزار اصله نهال در جوار مرقد شهدای گمنام به اهمیت درختکاری تاکید کرد.
مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه آیت الله بروجردی درسه فاز با یک هزارمترمربع مساحت طراحی شده که فاز اول آن در زمینی به وسعت 400 متر مربع احداث شده است.
این مرکز با اعتبار هشت میلیارد ریال احداث و زمینه اشتغال 2 نفر را به صورت مستقیم و پنج نفر را به صورت غیر مستقیم فراهم کرده است.
با راه اندازی این مرکز شرکت های نوپا و دانش بنیان، کارگاه های مرتبط با فن آوری و کارآفرینی و همایش ها در این مرکز برپا می شود و دانشجویان می توانند با برخورداری از امکانات و تجهیزات لازم از مزایای این مرکز نوآوری و شکوفایی بهره لازم را ببرند.
به گزارش ایرنا، بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان خرمان و دکتر جهانگیر خرم‌آباد، بازدید از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان و بازدید از مرکز نوآوری مشترک بین پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و دانشگاه لرستان که در حال احداث بوده از جمله برنامه های سفر معاون رئیس جمهور به لرستان است،
بازدید از پارک علم و فناوری لرستان، بازدید از خانه حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی استان، بازدید مراکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان، دیدار با نماینده ولی‌فقیه دراستان و حضور در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی استان ازجمله دیگر برنامه‌های سفرسورنا ستاری به لرستان است.
سید موسی خادمی استاندار لرستان، معاونان استاندار و فرماندار بروجرد و جمعی از مسئولان دانشگاه های لرستان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور را در سفر به بروجرد همراهی کردند.
7190/7273
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.