استاندار قزوین روز سه‌شنبه در دیدار با مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: بیانات رهبری در همه عرصه‌ها نقشه راه است و امسال با به کار بردن عبارت جذب حداکثری و حق الناس در عرصه انتخابات باید به صورت ویژه به آن توجه کنیم.
هدایت الله جمالی پور یادآورشد: متاسفانه در جامعه هرکسی از ظن خود یار نظام و انقلاب می‌شود و این درحالی است که راه مشخص بوده و دلسوزان نظام باید پای کار بیایند و نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری اهتمام داشته باشند.
وی با بیان اینکه جامعه باید بر اساس تفاهم مشترک روی حفظ منافع ملی تمرکز کند،اظهار داشت: اگر کارشناسی‌ها بر اساس فواید و مضرات باشد، قطعا در خیلی از موارد شاهد رشد و افزایش توان ملی خواهیم بود.
جمالی پور اظهار داشت: بنده با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌ام و رویکردها باید بر اساس کار تعیین شود، بنابراین اگر قرار است که مدیرکل راه و شهرسازی جدیدی در استان انتخاب شود، باید پرچم خدمت وزارت راه و شهرسازی را در استان بالا نگهدارد.
استاندار قزوین در مورد فعالیتهای مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی قزوین نیز خاطرنشان کرد: ایشان در طول مدیریت خودشان خدمت کردند و اکنون وزیر راه و شهرسازی تصمیم گرفته که از این سرمایه اجتماعی صیانت کرده و در مدیریت دیگری به کارگیری کند.

مهدی عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی روز سه‌شنبه به منظور حضور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی به قزوین سفر کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.