اخبار مرتبط

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از ثبت 6 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین طی روزهای 13 تا 17 خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی برجعلیزاده با اعلام این خبر گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از 59 سامانه تردد شمار برخط در محورهای مواصلاتی استان قزوین، آمار کل تردد ثبت شده در ایام مصادف شدن گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و تعطیلات عید سعید فطر 5 میلیون و 953 هزار و 700 وسیله نقلیه بوده که آمار کل تردد ثبت شده در آزاد راهها 4 میلیون و 718 هزار و 569 تردد معادل 79.3 درصد کل تردد استان بوده است. بیشترین میزان ترافیک مربوط به روز  چهاردهم خرداد ماه بوده که در این روز 1 میلیون و 417 هزار و 624 تردد ثبت شده است.

وی درهمین راستا افزود: از مجموع کل تردد شمارش شده استان ، 485 هزار تردد  معادل 8 درصد سهم وسایل نقلیه سنگین بوده است. آزاد راه قزوین-کرج و بالعکس  با 95 هزار و 770 وسیله (معادل 19.7 درصد) ، بیشترین سهم درصد تردد وسایل نقلیه سنگین را به خود اختصاص داده است.

 علی برجعلیزاده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین متوسط سرعت تردد در آزاد راهها را 86 و متوسط سرعت در سایر محورهای استان را 70 کیلومتر در ساعت عنوان کرد و گفت: بیشترین متوسط سرعت 106 کیلومتر درساعت مربوط به آزادراه زنجان-قزوین بوده است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.