اخبار مرتبط

سعید انبارلویی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این مرکز در ایام نوروز با برنامه های شاد و متنوع از یکم تا شانزدهم فروردین میهمان خانه های مردم استان قزوین خواهد بود.
وی با اشاره به برخی از این برنامه ها در ایام نوروز، افزود: برنامه تلویزیونی بوی عیدی صبح های نوروز با بخش های متنوعی همچون مصاحبه با گردشگران نوروزی در سطح شهر در داخل درشکه، ورزش صبحگاهی، دوربین مخفی، پخش هشدارهای پلیسی، معرفی آثار تاریخی و گردشگری قزوین، نماهنگ های بهاری و حضور میهمانان در استودیو برنامه از ساعت 9 به مدت 60 دقیقه روی آنتن می رود.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین اضافه کرد: برنامه شبانگاهی بهار جانان با بخش های شاد و جذابی همچون گردشگری در قزوین، نقالی، گزارش های نوروزی، پخش عکس های نوروزی مخاطبان، نمایش طنز، قصه خوانی و برگزاری مسابقه به تهیه کنندگی سید محمد بهرامی به صورت زنده و مستقیم تقدیم بینندگان خواهد شد.
انبارلویی گفت: برنامه زنده تلویزیونی ویژه تحویل سال با عنوان هشت بهشت نیز حدود چهار ساعت قبل از تحویل سال از ساعت 22 تا 2 بامداد به تهیه کنندگی مهدی احمدی میهمان خانه های مردم قزوین خواهد بود.
وی اضافه کرد: ارتباط زنده با گروه مستقر در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و انعکاس حال و هوای اردوهای راهیان نور هنگام تحویل سال، معرفی آثار باستانی و مکان های مذهبی قزوین، پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در استان قزوین از این برنامه، نمایش عروسکی، دعوت از ورزشکاران و مدال آوران و همچنین افراد شاخص قزوین در حوزه های مختلف به عنوان میهمان برنامه، حافظ خوانی در لحظه تحویل سال، استفاده از ساز و دهل در استودیو برنامه برای استقبال از سال جدید و بهار و همچنین پخش شلیک گلوله توپ در لحظه تحویل از جمله بخش های متنوع این برنامه است.
وی ادامه داد:برنامه تلویزیونی سه سوت و دو برنامه زنده رادیویی صبح گاهی و عصرگاهی نوبهار و عیدتون مبارک نیز در این ایام با بخش های مختلف به روی آنتن خواهند رفت.
این مسئول اضافه کرد: برخی ویژه برنامه های دیگر این مرکز مانند بهار جانان، جشنواره اقوام ایرانی را با هدف معرفی اقوام، فرهنگ، سنن و آداب و رسوم اقوام ایرانی به نمایش می گذارد تا در این ایام فضای شاد و مفرح برای عموم شهروندان و مسافران در قزوین فراهم آید.
6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.