اخبار مرتبط

مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

نماینده تشکل خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در قزوین گفت: خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان استان قزوین با هدف بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان برای حل مشکلات این حوزه راه اندازی می‌شود.

مصطفی جولاده نیکو روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین افزود: خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان به همراه خانه صنعت، معدن و تجارت 2 تشکل در زیر مجموعه وزارت صنعت و معدن هستند.

وی اضافه کرد: خانه صنعت، معدن و تجارت از سال‌های گذشته در استان فعالیت داشت اما خانه صنعت جوانان استان قزوین تاکنون راه اندازی نشده بود.

این فعال اقتصادی و صنعتی افزود:هدف از راه اندازی این خانه استفاده از ظرفیت نخبگان و صنعتگران جوان برای شناسایی مشکلات و ارایه راهکارها برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان است.

وی با نامطلوب خواندن وضعیت صنایع در استان قزوین، افزود: متاسفانه هم اکنون از ظرفیت‌ها، امتیازات و بسته‌های فراهم شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهبود وضعیت صنایع استان استفاده نمی شود و امیدواریم با راه اندازی این خانه شاهد سرعت بخشی به حرکت چرخ های صنعت و تولید در استان باشیم.

جولاده نیکو گفت: با راه اندازی این خانه از جوانان نخبه و توانمند واحدهای تولیدی استان برای حضور در هیات مدیره و هیات رئیسه دعوت خواهدشد و در گام بعد بر اساس دستورالعمل‌ها و برنامه ریزی‌ها برای شناسایی مشکلات و ارایه راهکارها اقدام می شود.

استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی، 15 شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.