اخبار مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به ارسال 300 اثر از روستاها به جشنواره‌ همیاران فرهنگ و هنر قزوین گفت: برگزاری جشنوراره‌های روستایی کارآفرینی و استقلال به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی‌اکبر اسکندری‌نژاد در آیین اختتامیه جشنواره همیاران فرهنگ و هنر روستا و نخستین جشنواره عکس روستا، زندگی در روستای پیریوسفیان شهرستان البرز اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های روستایی، یکی از مصادیق عدالت فرهنگی است و پتانسیل استانی در این جشنواره‌ها مشخص می‌شود.

وی افزود: حدود 300 اثر از روستاهای مختلف استان قزوین به جشنواره همیاارن فرهنگ و هنر روستا ارسال شده که آثار عمدتا از رشته‌های صنایع دستی، هنرهای تجسمی به ویژه خوشنویسی، نویسندگی، صنایع کارآفرین و اقتصاد روستا از جنس فرهنگ و هنر بوده است.

مدیر کل فرهنگ  وارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره همیاران فرهنگ و هنر روستا از روستاهای مختلف و مشارکت مردم تحقق یافته که شاهد سلامت و ارزشمندی بسیاری از این آثار خواهیم بود.

اسکندری‌نژاد اضافه کرد: جشنواره‌های روستایی حسن مطلعی برای عملیات‌های فرهنگی بیشتر در روستاها می‌شود و کارآفرینی، اقتدار و استقلال به همراه دارد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.