life

حجت الاسلام نوراللهیان: من این انسان بزرگ را با همه وجودم می ستایم که عظمت و ابهتی از آیات قرآن را در قلوب جوانان ایجاد کرد که جبهه ها آفریده شد و این انقلاب به ثمر رسید.

به گزارش جماران، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا نوراللهیان در بازدید از غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در نمایشگاه قرآن کریم گفت: من این انسان بزرگ را با همه وجودم می ستایم که عظمت و ابهتی از آیات قرآن را در قلوب جوانان ایجاد کرد که جبهه ها آفریده شد و این انقلاب به ثمر رسید. حجت الاسلام نوراللهیان گفت: در آیه کریمه آمده است که رسول گرامی اسلام از امت شکوه می کند که قرآن را مهجور نگهداشتند؛ اما خدا را شکر گذاریم  که در عصری زندگی می کنیم که رو سفید ترین انسان عصر معاصر "روح الله خمینی" زعیم این انقلاب، قرآن را به عرصه آورد و در جامعه بشری بین مسلمین در بین مذاهب گوناگون مسلمین جاری و ساری کرد. من این انسان بزرگ را با همه وجودم می ستایم که عظمت و ابهتی از آیات قرآن را در قلوب جوانان ایجاد کرد که جبهه ها آفریده شد  و این انقلاب به ثمر رسید که در بحران های مختلف دلهای نسل جوان ما به این امانت رسول الله روشن است.

حجت الاسلام نوراللهیان در پایان اظهار کرد: در آستانه شبهای قدر برای امام خمینی(س) استمداد می کنم که خدای متعال این قرآن را بیش از پیش نوش جان جامعه و جان و روح جوانان نسل ما و نسل بعد از ما قرار بدهد و توفیق تدبر در انوار قرآن و رهنمود های قرآن و بشارت و معاد و قیامتش و بویژه آیات توحیدش جامعه ما رنگ معنوی تری به خود بگیرد و مشکلات امروز جامعه به عنایت خداوند رو به سامان بنهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1190884
ارسال نظر

موضوعات داغ