امیر حسین آل اسحاق چهارشنبه در حاشیه بازدید از ساختمان خانه جوان شیراز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از اینکه عده ای  با سوءنیت این پایگاه جوانان را که نخستین خانه جوان در کشور است هدف قرار دادند جای تاسف دارد چرا که جوانان این استان در این حرکت ناپسند مظلوم واقع شده اند.

وی اضافه کرد: هم اینک کار بازسازی این ساختمان آغاز شده است و جوانان نگران نباشد دوباره صاحب خانه ای بهتر خواهند شد.

وی اضافه کرد: از آنجا که این ساختمان خسارت زیادی دیده، طبیعی است که نیاز به زمان دارد تا به  چرخه فعالیت باز گردد و این دغدغه وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس است که هر چه سریعتر کار تمام شود و با ایجاد فضای مناسب تر خاطره تلخ این حرکت ناجوانمردانه از ذهن جوانان پاک شود.

این مقام مسوول ادامه داد: برای بازسازی این ساختمان تامین اعتبار و روال اداری آن طی شده است و قول می دهم درکوتاه ترین مدت فضایی که در خورشان جوانان این استان باشد، ساخته شود.

آل اسحاق افزود: با مسوولان حوزه هنری شیراز وارد مذاکره شدیم و به توافق هایی هم دست یافته ایم تا محلی  را برای سازمان های مردم نهاد به صورت موقت اجاره کنیم که فعالیت خود را آغاز کنند.

وی از استاندار فارس خواست با توجه به اینکه شهر شیراز در این اغتشاشات آسیب زیادی دیده است همکاران اداره کل ورزش و جوانان را درتسریع باسازی و فراهم کردن فضای موقت خانه جوان در اولویت قرار دهد.  

پیشتر معاون اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفته بود که میزان خسارت وارده به خانه جوان شیراز حدود ۱۵ میلیارد ریال است.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.