این مطلب را یکی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در نشست روز چهارشنبه این شورا بیان کرد و این در حالی است که میزان این خسارت‌ها در جلسه پیشین این نهاد که بیست و نهم آبان 98 برگزار شد، از سوی رییس کمیسیون برنامه و بودجه این شورا حدود 100 میلیارد تومان تخمین زده شده بود.   

محمد تقی تذروی در جلسه امروز (ششم آذرماه 98) عنوان کرد: در حوادث اخیر شهر شیراز متاسفانه شاهد تخریب اموال عمومی و خسارت فراوان به مراکز دولتی و خصوصی توسط افراد فرصت طلب و سودجو بودیم.

وی ادامه داد: شهرداری شیراز باید هزینه جبران این خسارت‌ها را از درآمد حاصل از جیب مردم پرداخت کند.

تذروی اضافه کرد: از نمایندگان شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی درخواست داریم که در قالب یک طرح 2 فوریتی از دولت بخواهند که از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین نسبت به جبران خسارات‌های وارده اقدام کند.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز همچنین خطاب به مسوولان و مدیران دستگاه‌های خسارت دیده گفت: از شما می خواهیم که در بازسازی و اصلاح مکان‌ها و تاسیسات آسیب دیده نهایت دقت، درایت و سرعت را به خرج دهند تا به زیباسازی و چشم نواز بودن این مکان‌ها و همچنین تسریع در ارایه خدمات بیانجامد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.