شکایت کاربران Galaxy S۲۳ Ultra از قلم هوشمند

قلم S Pen داخلی یکی از بهترین ویژگی‌های Galaxy S۲۳ Ultra است، اما برخی از کاربران از قطع شدن مداوم S Pen شکایت دارند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بر اساس شکایات موجود در Reddit، توئیتر و صفحه فیسبوک سامسونگ به قلم هوشمند به Galaxy S23 Ultra متصل نمی ماند. و هنگامی که قلم از جای خود برداشته می شود، کاربران اعلانی مبنی بر عدم وصل شدن آن دریافت می کنند، در حالی که دو کاربر گفتند که قلم به هیچ وجه به گوشی آن‌ها وصل نمی شود.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ دو راه حل برای دور زدن مشکل اتصال پیشنهاد شده است. و یک راه حل که به نظر می رسد برای بسیاری از کاربران کار می کند، فعال کردن "Keep S Pen Connection" است. با رفتن به تنظیمات، سپس به ویژگی‌های پیشرفته و سپس ضربه زدن بر روی S Pen می‌توانید آن را پیدا کنید. این راه حل از باتری بیشتری استفاده می کند، اگرچه بعید است تاثیر آن قابل توجه باشد.

همچنین می‌توانید با باز کردن تنظیمات، انتخاب ویژگی‌های پیشرفته، رفتن به قلم و ضربه زدن روی سه نقطه عمودی در بالا، S Pen را بازنشانی کنید. به نظر می رسد که این اصلاح فقط به طور موقت کار می کند، به این معنی که ممکن است مشکلات اتصال پس از چند ساعت بازگردد.

خوشبختانه، قلم حتی زمانی که متصل نیست کار می کند، اما برای ویژگی های پیشرفته اتصال بلوتوث لازم است.

 احتمالاً این یک مشکل نرم افزاری است و از آنجایی که انجمن های آنلاین مملو از شکایات در مورد این مشکل هستند، سامسونگ احتمالاً به زودی به آن رسیدگی خواهد کرد.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید