اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا منصور ملاشاهی روز سه شنبه در نشست کمیته حمل و نقل و ترافیک سیستان و بلوچستان اظهار داشت: طرح نوروزی دستگاههای امدادی و خدمات رسان در استان از 25 اسفندماه امسال آغاز و تا 17 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
وی با تاکید بر فراهم شدن زمینه سفرهای ایمن در محورهای موصلاتی سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل به منظور ارتقای ایمنی سفر تدابیر لازم نظیر آماده سازی و لکه گیری محورهای ارتباطی، نصب تابلو و علایم راهنمایی رانندگی و خط کشی مجدد مسیرها را در دست انجام دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:همچنین به منظور جلوگیری از تصادفات احتمالی آماده سازی راهدارخانه ها، سکوهای نماز و مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی در دستور کار قرار گرفته است.
وی راه اندازی مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی موقت را از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای کاهش تصادفات رانندگی در سیستان و بلوچستان برشمرد.
ملاشاهی اظهار داشت: 216 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین راهداری در طول طرح نوروزی آماده خدمات رسانی به مسافران هستند.
وی بیان کرد: پنج هزار و 200 کیلومتر مسیر موصلاتی اصلی، فرعی و روستایی تحت پوشش تیم های طرح نوروزی این اداره کل هستند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان روشنایی بلوار خلیج فارس زاهدان و سه راهی دشتک تا کوله سنگی را از دیگر اقدامات این اداره کل برای داشتن سفر ایمن برشمرد.
وی بیان کرد: همچنین نصب بنر با شعار ایمنی در ورودی شهرها و توزیع بروشورهای آگاه کننده تمامی اطلاعات مورد نیاز مسافران از دیگر اقدامات این اداره کل در طرح نوروزی محسوب می شود.
ملاشاهی خاطر نشان کرد: شماره تلفن 141 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان به صورت شبانه روز آماده اطلاع رسانی به هموطنان است.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.