اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام غلامرضا دهقان در خطبه های این هفته نماز جمعه خاش اظهار داشت: خباثت های آمریکایی ها پایان ناپذیر بوده و قطعا روزی فرا خواهد رسید که خداوند به ظلم و ستم آنان پایان دهد.
وی بیان کرد: ملت سربلند ایران اسلامی در چهار دهه اخیر مورد ظلم و ستم آمریکایی ها قرار گرفته و دشواری های فراوانی را متحمل گشته اند بنابراین با ایستادگی، مقاومت، مقابله با تحریم ها و تهدیدهای آنان حقوق خود را از سران استکباری مطالبه می کنند.
امام جمعه خاش با تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار بیان کرد: پرستاران فرشته های نجاتی هستند که با دلسوزی و ایثار و از خودگذشتگی به انسانها جان می بخشند.
وی با مهم برشمردن شرکت در نماز جمعه و اهمیت آن در نزد خدای متعال که در قرآن کریم بر ضرورت شتاب کردن،ترک معاملات و کسب و کار در موقع نماز جمعه تاکید شده است افزود: بیان و اطلاع رسانی اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در میان مردم ضروریست.

**جامعه پرستاری حضرت زینب کبری (س) را الگوی خود قرار دهند.
امام جمعه موقت ایرانشهر بر ضرورت بیان ابعاد شخصیت حضرت زینب(س) بویژه بُعد انقلابی و صبر و ایستادگی آن بانوی اسلام در جامعه تاکید کرد و گفت: جامعه پرستاری باید از حلم و بردباری این بانوی بزرگوار الگو بگیرند.
حجت الاسلام محمد تقی افضلی تبار در خطبه های این هفته ایرانشهر با بیان اینکه حضرت زینب (س) اسوه صبر و استقامت هستند افزود: پرستاران باید به خود ببالند که اسوه ای همانندحضرت زینب الکبری (س) دارند.

**دشمن ایران را در دوره پهلوی جزیره ثبات خود معرفی کرد
امام جمعه شهرستان سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: دشمن ایران را جزیره ثبات خود در دوره پهلوی معرفی کرد اما با گذشت 10 روز از این تحلیل، مردم قم قیام کردند که این قیام، نقطه شروع و فوران انقلاب اسلامی بود.
حجت الاسلام مجتبی بامری در خطبه های این هفته نماز جمعه سراوان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران ایجاد شد تا مسئولان از تجمل گرایی و اشرافی گری دور شوند.
وی بیان کرد: با روحیه انقلابی، سرلوحه قرار دادن فصل الخطاب های رهبری معظم انقلاب اسلامی، عدم اعتماد به دشمن و مدیریت جهادی مسیر پیشرفت را طی خواهیم کرد.
7310**7314**7336**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.