پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در گردهمایی بزرگ فعالان و حامیان بخش کشاورزی و صنعت غذا؛

پزشکیان: ستاد من مردم هستند/ درست کردن مملکت تنها با همدلی صورت می‌گیرد

من مانند شما هستم و فرقی با شما ندارم؛ از انسان‌ها نباید بت ساخت. چنان من را تحت فشار قرار می‌دهند که فکر می کنم کسی هستم. حرف دل من تنها این است که اگر می‌خواهیم مملکت را درست کنیم تنها با همدلی صورت می‌گیرد

 مسعود پزشکیان صبح امروز در گردهمایی بزرگ فعالان و حامیان بخش کشاورزی و صنعت غذا حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار جماران، ابتدا مرتضوی رئیس کانون صنایع غذایی در پشت تریبون قرار گرفت و افزود : اگر ما امروز کنار شما قرار گرفتیم به خاطر صداقت شما است. قدر خود و ملت را بدانید. با وجود تقسیم ناعادلانه، فقر و قرار گرفتن در مسیر بدون بازگشت به عقل نمی‌توان اوضاع را بهبود داد. امروز زندگی کارگران فلج شده و با مشکلات فراوانی روبرو هستند. از شما سپاسگزاریم که در مناظرات به اخلاق مداری روی آوردید و عده‌ای با وعده گوشت و طلا راه به جایی نخواهند برد.

photo_2024-06-23_12-44-03

 مقدسی رئیس تشکل کشاورزی دیگر فردی بود که خطاب به دکتر پزشکیان از مشکلاتی که در حوزه کشاورزی وجود دارد، گفت: ستادی به نام تنطیم بازار تشکیل شده که‌ در آنجا تولید بدون تشکل‌ها صورت گرفته و تصمیمات خلق الساعه صورت بگیرد.

وی افزود: مردم نگران هستند که در کشور ٤٠ درصد تورم وجود دارد، باید در دولت آینده به وزیر کشاورزی خود اهمیت بدهید چرا بابد وزیر کشاورزی کمترین رای را داشته باشد.

و در آخر هاشمی فعال بخش کشاورزی از اخلاق و منش دکتر پزشکیان گفت: چهار سال پیش اصولگرایان گفتند، جمع کنید! و امروز شما با شجاعت و صداقت و خدمت به مردم و میهن به میدان آمدید. چند سال قبل در فرودگاه تبریز تقوا را برای من معنا کردید و درس شجاعت و پاکدستی دادید و در مناظره اخلاق مداری خود را به نمایش گذاشتید.

  وی افزود: من می‌دانم تهمت‌های ناروایی را به شما زده و لجن پراکنی می‌کنند، اما جواب آن‌ها را ندادید و مایوس شدند، وقتی قدرت شما و همراهان شما را می‌بینند قطعا خواهند ترسید. از همه می‌خواهیم در روز ۸ تیر با نوشتن نام دکتر پزشکیان کار را تمام کنند.

وی در آخر از دکتر خواست: جامعه کشاورزی ۳ خواسته از شما دارد؛ ابتدا در بحث حل مشکل بحران آب، رفاه حال کشاورزی و دیگرى سالی دو بار با نمایندگان تشکل‌ها جلسه برگزار کنید و از آنها برای انتخاب وزیر نظرخواهی کنید.

مسعود پزشکیان در این مراسم، گفت: من مانند شما هستم و فرقی با شما ندارم؛ از انسان‌ها نباید بت ساخت. چنان من را تحت فشار قرار می‌دهند که فکر می کنم کسی هستم. حرف دل من تنها این است که اگر می‌خواهیم مملکت را درست کنیم تنها با همدلی صورت می‌گیرد

وی در واکنش به نقدهایی نسبت به اعضای ستاد خود گفت: ستاد من مردم است. من نه عضو حزب و نه گروهی بودم، از جبهه اصلاحات، مردم عادی و خانواده‌ها همه به من کمک می‌کنند. مردم باور کردند زیرا به هیچ کسی دروغ نگفتم. 

با مشارکت انجمن‌ها، تشکل‌ها و دانشگاه‌ها می‌توانیم کارها را پیش ببریم. ۴۰ سال است وعده می‌دهیم و در عمل ضعیف هستیم. مردم هر چه بگویند را اجرا خواهیم کرد. 

پزشکیان با اشاره به وجود زبان مشترک برای تعامل گفت: من به عنوان فردی که در حال حاضر اینجا هستم فردا روزی چه در قامت رئیس جمهور و چه نماینده مجلس، همین فردی که هستم خواهم بود.صادقانه می‌گویم، مطالبات را با نظر کارشناسان پیگیری خواهم کرد و شما نیز به من کمک می‌کنید تا به یک زبان مشترک برسیم. وقتی به زبان مشترک برسیم قطعا پشتیبانی خواهم کرد. این ما هستیم که می‌توانیم مملکت را درست کنیم. من نمی‌توانم با ایده خود دل و روده دیگری را باز کنم، اگر راه علمی را پیش ببریم به این وضعیت گرفتار نخواهیم شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.