کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آلمان درباره یک دختر ایرانی، گفت: به جای اظهارات مداخله‌جویانه و جانبدارانه و ابراز نگرانی غیرصادقانه نسبت به زنان و دختران ایرانی، بهتر است نگران پرسنل بهداشتی، بیماران آمریکا، آلمان و انگلیس باشید و به وضعیت آنها رسیدگی کنید.

به گزارش جماران؛ سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در پاسخ به اظهارات مداخله‌جویانه وزیر امورخارجه آلمان و برخی مقامات انگلیسی درباره کشورمان تاکید کرد که بهتر است به فکر خودتان باشید.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امورخارجه ایران طی پیامی در شبکه اجتماعی ایکس به اظهارات مداخله‌جویانه وزبر امورخارجه آلمان درباره دختر ۱۶ ساله ایرانی که در کما به سر می‌برد، پاسخ داد.

کنعانی نوشت: به جای اظهارات مداخله جویانه و جانبدارانه و ابراز نگرانی غیرصادقانه نسبت به زنان و دختران ایرانی، بهتر است نگران پرسنل بهداشتی، بیماران آمریکا، آلمان و انگلیس باشید و به وضعیت آنها رسیدگی کنید.

وی در ادامه به اعتصابات کادر پزشکی در آمریکا، آلمان و انگلیس اشاره و تصاویری از آن را منتشر کرد.

طبق گزارش‌ها، ساعت هفت صبح روز یک‌شنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز ۱۶ ساله وارد قطار مترو و سپس به دلیل افت فشار بیهوش شد. این فرد در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت درمان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.