اخبار مرتبط

به دستور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش اولین محموله دارویی نیروی زمینی ارتش، به ارزش سیصد میلیون ریال به منطقه سیل زده روستایی بخش نوبندیان چابهار ارسال شد .

به گزارش جماران، امیرسرتیپ دوم پزشک بهزاد موذن رییس اداره بهداشت و درمان نزاجا  با اعلام خبر فوق گفت: امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید میدانی از منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان یکی از نیازهای اولیه مردم را کمبود دارویی احساس کرد و بلافاصله دستور ارسال یکصد قلم داروی پر مصرف و خاص را به منطقه صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه در داروخانه ۲۹ فروردین نیروی زمینی ارتش تمامی دارو ها حتی داروهای خاص موجود است، افزود: پس از ابلاغ به داروخانه ۲۹ فروردین و برابر لیست داروهای درخواستی، تعداد یکصد قلم دارو به ارزش سیصد میلیون ریال بسته بندی و به تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان که در منطقه مستقر است ارسال شد تا در بیمارستان صحرایی مورد استفاده مردم عزیز و شریف سیل‌زده قرار گیرد.

همچنین امیر سرتیپ دوم معمار باشی ارشد نظامی ارتش در منطقه جنوب شرق در خصوص داروهای ارسالی گفت: با توجه به سیل و شیوع بیماری های فصلی، نیازمند به برخی داروها برای تجویز مردم در گروه های سنی بودیم که با دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش و همکاران عزیزمان در اداره بهداشت و درمان و داروخانه ۲۹ فروردین نزاجا این داروها به منطقه نوبندیان جابهار ارسال شد .

وی افزود: بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش با تیم پزشکی مجرب  در منطقه روستایی از بخش نوبندیان چابهار مستقر است و روزانه صدها نفر از مردم منطقه را ویزیت می کند  .

ارشد نظامی ارتش در منطقه جنوب شرق خاطرنشان کرد: یگان های ارتش تا زمانی که مردم منطقه نیاز داشته باشند در کنار آنها خواهند بود و بیمارستان صحرایی نیز تا پایان ماموریت در منطقه مستقر است .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.