life

سواد زندگی؛ کتابخانه -  "کری سیگل" نویسنده کتاب "چرا این ها را در مدرسه یادم ندادند؟" 5 فرزند دارد. او ابتدا یک سری توصیه های پولی برای فرزندانش که در آستانه بزرگسالی بودند تهیه کرد و سپس آنها را در قالب 99 قانون مدیریت پول شخصی در زندگی، به یک کتاب تبدیل کرد.
واقعیت این است که مهارت‌های مدیریت پول شخصی تقریبا در هیچ یک از دوران دبیرستان، دانشگاه و حتی دوره‌های مدیریت MBA آموخته نمی‌شود، علاوه بر این که کتاب‌های این حوزه نیز عمدتا محتوایی بسیار پیچیده و طولانی دارند.

بنابراین کتاب "چرا این ها را در مدرسه یادم ندادند؟" را می توان یک اتفاق تازه دانست در عرصه آموزش مدیریت پول به افرادی که حرفه شان تجارت نیست و به ویژه جوانان و نوجوانان.


پشت جلد این کتاب آمده است:
"چرا دانش آموزان در دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها ملزم به گذراندن دروسی همچون زبان انگلیسی، ریاضی و علوم هستند ولی در عین حال، هیچ نیازی به یادگیری مدیریت پول شخصی احساس نمی‌شود؟!"

مهدی گازر و مهدی بختیاری، مترجمان این اثر مفید و کاربردی هستند و انتشارات "آوین" ان را منتشر کرده است.

خواندن "چرا این ها را در مدرسه یادم ندادند؟" را به کسانی که می خواهند مدیریت پول را به زبانی ساده و کاربردی یادبگیرند، توصیه می کنیم.


کتاب را می توانید از این لینک تهیه کنید.

توجه:
اگر لینکی معرفی می کنیم صرفاً جهت سهولت در یافتن و تهیه کتاب است؛ مستحضر باشید که برای معرفی و دادن لینک، با هیچ ناشر، کتابفروشی یا فروشگاهی قرارداد و توافق مالی نداریم.
www.savadezendegi.com
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1224754 منبع: savadezendegi.com
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ