اخبار مرتبط

محمد حسن پیرچه روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: عملیات تکمیل مصلای شاهرود با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند اعتبار است.
وی خاطرنشان کرد: برای ساخت مصلای شهر شاهرود از سال 1385 تاکنون بیش از 80 میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن به بیش از 150 میلیارد ریال نیاز است.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان ادامه داد: اکنون 10 مصلای نیمه تمام در شهرهای سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، بیارجمند، مهدیشهر، میامی، سرخه، دیباج، شهمیرزاد در استان سمنان وجود دارد که تکمیل این طرح ها به تخصیص به موقع اعتبار نیاز دارد.
پیرچه اضافه کرد: تکمیل مصلای شهر دامغان با بیش از 45 درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند بیش از 200 میلیارد ریال اعتبار است و مسئولان امر از محل اعتبارات استانی برای تکمیل این طرح اقدام کنند.
وی اضافه کرد: از سال 96 تاکنون هیچ گونه اعتبار ملی از سوی دولت برای تکمیل مصلاهای استان سمنان تخصیص نیافته است و کمک خیران برای تکمیل این طرح های مذهبی ضرورت دارد.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: از ابتدای فروردین امسال تاکنون بیش از 9 میلیارد ریال برای تکمیل مصلای شهر سمنان هزینه شده است.
به گزارش ایرنا، مصلا مجموعه‌ ای از بنا و فضاهای لازم برای حضور جمعیت‌ چند هزار نفری برای برگزاری مراسم عبادی، سیاسی، اجتماعی و انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی، آموزشی و هنری مانند برگزاری نمایشگاه ‌های بزرگ فرهنگی، کلاس‌ های آموزشی است.
نماز جمعه در 19 نقطه استان سمنان برگزار می شود.
7339/6103
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.