life

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: گروه دیگری از اعضای تیم درمانی هلال احمر امروز به عراق اعزام شده و ۹۰ درصد نیروهای درمانی در این کشور حاضر هستند.

به گزارش جی پلاس، محمد تقی حلی ساز از اعزام ۹۰ درصد از اعضای تیم درمانی هلال احمر به عراق خبر داد و گفت: بخشی از اعضای تیم درمانی هلال احمر برای اربعین شامل پزشکان، پرستاران، امدادگران و نیروهای پشتیبان به عراق اعزام شده و امروز نیز بخش دیگری از اعضای تیم به این کشور رفته اند.

وی افزود: در حال حاضر ۹۰ درصد اعضای تیم درمانی در پایگاه های درمانی هلال احمر در عراق مستقر هستند و تمامی داروهای مورد نیاز به حجم ۱۶۰ تن نیز فرستاده شده است.

حلی ساز با بیان اینکه در حال حاضر تمامی پایگاه های درمانی هلال احمر در مرزهای ایران و خاک عراق فعالیت خود را آغاز کرده اند، اظهار داشت: تمامی پایگاه ها آماده خدمت رسانی به زوار هستند و تاکنون هیچ مشکلی در روند خدمات وجود نداشته است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر تصریح کرد: ۴ پایگاه درمانی در مرزهای کشور، ۷ پایگاه در مسیر نجف به کربلا، ۷ مرکز درمانی در شهر کربلا، ۵ مرکز درمانی در شهر نجف و ۳ مرکز در مسیر سید محمد، کاظمین و سامرا در حال خدمت رسانی به زوار هستند و هر یک از هموطنان در صورت بروز هر گونه مشکل می توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1271301 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ