فتح‌الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در فرمانداری شهرستان خرم‌دره برگزار شد، با اشاره به تهیه منظومه های روستایی، ابراز کرد: هدف ما از منظومه روستایی و آمایش سرزمین داشتن نقشه راه و دانستن الویت ها برای هدف گذاری است.
وی خاطرنشان کرد: اگر نقشه راه واقعی و با هدف‌گذاری درست تهیه شده باشد، نتیجه مطلوب می دهد از این رو منظومه روستایی و آمایش سرزمین مد نظر جلسه های برنامه‌ریزی باشد.
استاندار زنجان با بیان اینکه دستگاه‌های مربوطه اشکال‌های موجود در این منظومه ها را باید به زودی رفع کنند، یادآور شد: اگر ما بتوانیم هدف‌گذاری خوبی داشته باشم برای سال آینده ما می توانیم اسلوب و برنامه مناسبی داشته باشیم.
مقام عالی دولت در استان تصریح کرد: اگر نقشه راه عملیاتی داشته باشیم تکلیف مدیران کل هم بیشتر خواهد شد و امروز بدون داشتن برنامه نمی توان یک سیستم را مدیریت کرد به همین دلیل باید بر اساس یک بنیه علمی پروژه ها را توزیع و اجرا کرد. 
این مسؤول با اشاره به آمارهای اداره کل تامین اجتماعی، بیان کرد: در یک سال اخیر ۳۵ نفر به تعداد افرادی که بیمه بیکاری دریافت می کنند افزوده شده که نشان از فعال بودن چرخه تولید در استان است، البته در ماه های آینده با افتتاح چند واحد صنعتی بزرگ این شرایط بهتر هم خواهدشد.
وی افزود: یکی از مشکلاتی که این شهرستان هم مبتلابه آن بود اصولی نبودن زمین های قولنامه ای بود که امروز شهرداران ما بی دغدغه می توانند به این زمین ها مجوز دهند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.