حمید سلمانیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از 25 اسفند تا پایان روز گذشته/ یکشنبه/ این تعداد مسافر در قالب چهار هزار و 120 سفر به مناطق مختلف کشور سفر کرده اند.
به گفته وی، طی 24 ساعت گذشته نیز سه هزار و 341 مسافر در قالب 361 سفر توسط وسایل نقلیه عمومی مسافربری جاده ای جابجا شده اند.
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اظهار داشت: در نوروز امسال نرخ بلیت برون شهری برای همه مسیرها 20 درصد تا 17 فروردین امسال افزایش یافته که بعداز این زمان قیمت ها به نرخ قبلی تغییر می یابد.
سلمانیان یادآور شد: مسافران هرگز بدون بلیت مسافرت نکنند و مسافران بین راهی نیز از راننده تقاضای صدور بلیت کنند، چرا که در صورت بروز مشکل بدون این برگ، هیچ سندی برای اعلام شکایت و بروز مشکل در دست مسافر نیست.
وی ادامه داد: مسافران در صورت داشتن هر گونه شکایت، پیشنهاد یا مشاهده هرگونه تخلفی از سوی شرکت های مسافربری و رانندگان موارد با سامانه پیام کوتاه کشوری 3000143 و سامانه پیامگیر استان زنجان 3000990091 مورد را جهت بررسی اطلاع دهند.
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: علاوه بر این سامانه ها و شماره مسافران می توانند نظارت و موارد تخلف مشاهده شده خود را از طریق صندوق های نظر سنجی مستقر در پایانه های مسافربری اعلام و یا برای مکاتبه حضوری به اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان مراجعه کنند
به گزارش ایرنا، استان زنجان با 40 شرکت فعال حمل و نقل مسافر دارای 157 دستگاه اتوبوس مسافربری است که از این تعداد 55 دستگاه وی آی پی است.
علاوه بر این 400 دستگاه سواری بین جاده ای در استان نیز برای جابجایی مسافران فعال است.
نوروز سال گذشته در استان زنجان 73 هزار و 322 نفر در قالب 9 هزار و 567 سفر و در سال 97 نیز 68 هزار و 567 مسافر از طریق ناوگان حمل ونقل جاده ای این استان در قالب 10 هزار و 50 سفر به مناطق مختلف کشور جابجا شده بودند.
9505/8068
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.