اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید موسی احمدلو روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: شرکت گاز استان زنجان همواره در تلاش برای توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی بوده است و این تلاش ها موجب شده بیش از 71 درصد از سبد انرژی سوخت به گاز طبیعی اختصاص یابد.
وی با بیان اینکه رشد گاز رسانی در این استان مطلوب بوده است، اظهار داشت: بعد از سال 68 در استان زنجان 21 شهر با 100 درصد جمعیت آن از نعمت گاز بهره مند شده اند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان، با بیان اینکه در دهه فجر امسال از گاز 35 روستا بهره برداری می شود، یادآوری کرد: از 910 روستای دارای سکنه استان دهه فجر امسال 540 روستا از این نعمت بهره مند می شوند که شامل 82.6 درصد از خانوارهای روستایی است.
احمدلو تاکید کرد: طرح گاز رسانی به 72 روستا نیز در دست اقدام قرار دارد که با تحقق این مهم بیش از 90 درصد از خانوارهای روستاهایی از نعمت گاز بهره مند می شوند.
به گفته وی، طرح مطالعاتی گاز رسانی به 131 روستا دیگر نیز در دست طراحی و مطالعه قرار دارد که پرونده گاز رسانی تا 2سال آینده در استان زنجان بسته می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همه شهرک های صنعتی استان، 2 محور صنعتی و 2 ناحیه صنعتی در طارم و ایجرود، همه واحدهای صنعتی عمده و کوچک و هر صنعتی که فعال است به شبکه گاز متصل و انرژی به آنها تامین می شود.
به گزارش ایرنا، شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر 306 هزار و 113 مصرف کننده گاز خانگی، 22 هزار 198 مصرف کننده تجاری و یک هزار و 161 مشترک عمده و صنعتی دارد که از خدمات این شهرکت بهره مند هستند.
9505/6085
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.