ندا نیسی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این رقابت‌ها در بهمن ماه برگزار خواهد شد و نفرات برتر مسابقات به تیم ملی دعوت می‌شوند تا در مسابقات برون مرزی شرکت کنند.

وی افزود: مسابقات ساندا انتخابی تیم ملی در بخش بانوان و در رده سنی جوانان برگزار می‌شود همچنین مسابقات تالو در بخش پسران و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار می‌گردد.

نایب رییس هیات ووشو خوزستان با بیان اینکه این رقابت‌ها با حضور ۳۵ تیم برگزار می‌شود گفت: از آنجا که میزبان مسابقات هستیم، در هر رده سنی ۲ تیم از استان و یک تیم از منطقه آزاد اروند در مسابقات حضور دارند و این موضوع شانس مدال‌آوری ورزشکاران استان را بیشتر می‌کند.  

وی افزود: ووشو بانوان استان در سطح کشور عملکرد بسیار خوبی داشته و در طول سال‌های اخیر ووشوکاران بسیاری از استان به اردوهای تیم ملی دعوت شدند لذا شانس مدال‌آوری بانوان استان به مراتب بیشتر از آقایان است.

وی در ادامه به رقابت‌های کشوری بانوان که در تبریز برگزار شد اشاره کرد و گفت: تیم استان با پنج ورزشکار به نام‌های زهره شهپری، زینب آورند، زینب قطرانی، شادی علیدادی و مرضیه محمدی در مسابقات حاضر شد و پیش‌بینی می‌کردیم که در سه وزن نشان طلا کسب کنیم اما متاسفانه بچه‌های ما که بسیار مغرور شده بودند عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند و تنها یک نشان برنز دریافت کردند. اگر بچه های ما با تمرکز بهتری کار را دنبال می‌کردند به طور قطع هر پنج نفر آنها می‌توانستند روی سکو باشند.

نیسی در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ نونهالان استان گفت: یکی از اولویت‌های ما توجه و رسیدگی به رده‌های پایه است و برنامه‌ریزی خوبی در این بخش انجام دادیم، بنا داریم لیگ نونهالان استان را طی چند مرحله برگزار کنیم و اواخر آبان ماه اولین دوره این مسابقات در اهواز برگزار می‌شود.

وی در خصوص نمایندگان استان در لیگ‌های کشوری گفت: سال گذشته نماینده بانوان استان در لیگ برتر کشور عملکرد بسیار خوبی داشت و نایب قهرمان مسابقات شد، امسال نیز بنا داریم که با یک تیم به نام ووشو خوزستان در مسابقات بانوان شرکت کنیم و تنها هدفمان قهرمانی در لیگ است. همچنین در لیگ دسته یک آقایان تیم هیات ووشو ماهشهر را داریم که سال گذشته نتایج به نسبت خوبی گرفت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.