اخبار مرتبط

سرپرست جدید شهرداری اهواز گفت: شهادت میدهم که هیچ کدام از اعضای شورای شهر اهواز برای انتصاب و یا مدیریت امور شهری، هیچ درخواست شخصی از من نداشته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، موسی شاعری ظهر امروز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، در هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر اهواز که منجر به عزل کتانباف شد، ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر کلانشهر اهواز، اظهار کرد: هدف ما تلاش برای ایجاد همدلی بیشتر بین اعضای شورای شهر، مجموعه مدیران و مردم اهواز با مدیریت  ارشد اهواز است.

وی افزود: از کتانباف (شهردار سابق اهواز) به دلیل تحمل مشکلات فراوان شهر اهواز و تلاش در جهت رفع این معضلات تشکر می کنم.

شاعری تصریح کرد: برای نخستین بار است که شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری برای تصدی مدیریت شهر اهواز اعتماد می کند.

وی ادامه داد: از همه عزیزان و نمایندگان عالی استان و همه متنفذین در جهت پیشرفت شهر اهواز و از اصحاب رسانه نیز برای نقد منصفانه درخواست امداد و کمک دارم.

سرپرست شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: شهادت میدهم هیچ کدام از اعضای شورای شهر هیچ گونه درخواست شخصی مبنی بر مدیریت امور شهری و انتصاب از من نداشته اند و همه بر این مسئله تاکید داشتیم که برای انتخاب افراد توانمند در مدیریت شهر تلاش کنیم و به سمت همدلی و همگرایی پیش برویم.

وی تاکید کرد: رای شورا نشان دهنده نگاه ویژه به بدنه شهرداری است و این تاکید و توجه شورا مبنی بر استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های درون شهرداری است.

شاعری در پایان ضمن تشکر مجدد از کتانباف، از اعضای شورای شهر درخواست کرد با اتحاد و همدلی در راه حل معضلات و توسعه شهر اهواز گام برداریم.

لازم به ذکر است موسی شاعری ظهر امروز با ۱۱ رای موافق اعضای شورای شهر کلانشهر اهواز به عنوان سرپرست شهرداری اهواز منصوب شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.