اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا رضا اردکانیان روز سه شنبه درحاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی زیرساخت های نیروگاه سیکل ترکیبی ساینا رامهرمز در جمع خبرنگاران بیان کرد: حجم پروژه های آب و برق در خوزستان وسیع است که بدون حمایت و تعامل دستگاه های اجرایی این استان این پروژه ها با سرعت پیش نمی رود.
وی افزود:امید است عملیات اجرایی پروژه نیروگاه رامهرمز نیز با حل مسایل فاینانس، مطابق با برنامه پیش بینی شده انجام شود چرا که این پروژه نقش مهمی در تامین نیاز شبکه و پایداری برق این منطقه دارد.
وزیر نیرو ادامه داد: همچنین یک نیروگاه کلاس f با بیش از 900 مگاوات ظرفیت در اهواز احداث می شود که از پیشرفته ترین نیروگاه های گازی جهان است.
وی گفت:عملیات اجرایی سد تراز شهرستان لالی در خوزستان که کار آن امروز آغاز شد نیز تامین کننده نیاز آب شرب و کشاورزی شهرستان لالی است.
اردکانیان گفت: اتمام مرحله نهایی پل سه بلوطک ایذه نیز که نقش مهمی در تامین مسیر مطمئن برای تردد اهالی و گردشگران این منطقه دارد.
وزیر نیرو گفت: امروز 999 پروژه آب و برق در خوزستان با 360 هزار میلیارد ریال در دست اجرا است که امید می رود از این ظرفیت ها بتوانیم به خوبی برای رونق اقتصاد کشور استفاده کنیم.
عملیات آماده سازی زیر ساخت های نیروگاه سیکل ترکیبی ساینا رامهرمز روز سه شنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و جمعی از مسئولان استانی و محلی آغاز شد.
نیروگاه سیکل ترکیبی رامهرمز در کیلومتر 60 جاده رامهرمز به اهواز در استان خوزستان به مدت سه سال احداث خواهد شد.
7152/ 6037
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.