محمدعلی شجاعی روز پنجشنبه در دیدار دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور اظهار داشت:  بر اساس قانون در هر استان می تواند چند برابر معادل آنچه خیران آن استان تامین کنند از خیران سلامت کشور بهره مند شوند اما این نگاه باعث می شود استان های برخوردار از ظرفیت بیشتری بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: وضعیت اعتبارات استان مناسب نیست اما حوزه بهداشت و درمان اولویت استان است و ما یاد گرفته ایم با تشخیص اولویت ها برای تامین نداشته ها با تمام توان پای کار بیاییم.

وی با اشاره به نبود بیمارستان در یک شهرستان استان گفت: نگاه مجمع خیرین سلامت کشور برای رفع نداشته های حوزه بهداشت و درمان باید ملی باشد.

شجاعی اظهار داشت: مجمع خیرین سلامت کشور تا کنون گام های ماندگاری برداشته است که موجب بالندگی و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

استاندار خراسان شمالی افزود: خیران بدون چشمداشت و با نگاه بلند نوع دوستی به دنبال رفع نداشته های کشور در حوزه های مختلف هستند و فعالیت آنان در راستای رفع نیازها و نداشته های مناطق کمتر برخوردار است.

خراسان شمالی، واقع در شمال شرق کشور به لحاظ شاخص های توسعه از استاهای محروم است و ۴۴ درصد جمعیت آن در روستاها ساکن هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.