اخبار مرتبط

قاسمعلی خدابنده روز دوشنبه در آستانه روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی در مشهد افزود: روز خبرنگار فرصتی برای تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاشهای این قشر آگاه و ایثارگر است زیرا فعالیت خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی موجب روشنگری و آگاهی دو جانبه مردم و مسئولان می شود.
وی ادامه داد: فراگیری اخبار آموزش و پرورش به دلیل گستردگی فعالیت و وسعت کار در جامعه بسیار زیاد است، به تبع این وسعت و گستردگی حساسیت اخبار نیز افزایش می یابد و در این میان نحوه پوشش و انعکاس اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این استان با یک میلیون و 200 هزار نفر دانش آموز حدود 9 درصد جمعیت دانش آموزی کشور را دارد. همچنین فعالیت 90 هزار معلم در خراسان رضوی نشانگر وسعت فعالیت آموزش و پرورش در این استان است.
وی افزود: روند ثبت نام در مدارس و حاشیه های همیشگی آن، نقل و انتقالات فرهنگیان و آماده سازی مدارس و کلاسها از جمله مسائل این روزهای خبری در حوزه آموزش و پرورش است.
17 مرداد ماه سالگرد شهادت محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف افغانستان به دست جاهلان، در تقویم رسمی ایران 'روز خبرنگار' نامگذاری شده است.
7496/1858
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.