مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: آسیب‌های اجتماعی فوریت‌های خاص جامعه هستند؛ زیرا بخش زیادی از افراد جامعه را درگیر خود می‌کنند. 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حمیدرضا پوریوسف امروز صبح در نشست با خانه تشکل‌های استان و تشکل‌های مردم نهاد که در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: هفته‌ مشارکت‌های اجتماعی فرصتی فراهم می‌کند تا راهکارهایی که در دولت تدبیر و امید ایجاد شده عملی شود. برای حل معضلات اجتماعی نمی‌توان فقط از دولت انتظار داشت، بلکه نیاز است مؤسسه‌های خیریه و سازمان‌های ‌مردم‌نهاد همراه با دولت همکاری لازم را داشته باشند. 
وی افزود: سعی داریم تا رشد کمی و کیفی در تشکل‌های غیردولتی را افزایش دهیم. تفاوتی نمی‌کند که سمن‌ها از استانداری یا بهزیستی مجوز گرفته‌ باشند، مهم کمک و استفاده از این تشکل‌ها در حل معضلات اجتماعی است. آسیب‌های اجتماعی فوریت‌های خاص جامعه هستند، زیرا بخش زیادی از افراد جامعه را درگیر خود می‌کنند. هدف اصلی ما تعامل و همکاری بیشتر تشکل‌ها و دولت است.
پوریوسف تاکید کرد: حوزه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین حوزه‌‌ها در جامعه است. تمام فعالیت‌های بهزیستی مربوط به امور اجتماعی، حل بخشی از مشکلات جامعه از قبیل مسکن و اشتغال است و همچنین باید راه را برای تشکل‌ها آسان کرد تا بدون دغدغه فعالیت‌های خود را انجام دهند.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.