اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سومین رالی خانوادگی ویژه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان خراسان رضوی در سال جاری با هدف زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع واقع در پارک ملت مشهد آغاز شد.
در این برنامه فرهنگی ورزشی بیش از 300 نفر از ایثارگران استان با 60دستگاه خودرو پس از طی حدود 25 کیلومتر به گلزار شهدای بهشت رضا (ع) به عنوان خط پایان این مسابقه رسیدند و با اهدای شاخه گل بر قبور مطهر شهدا در مراسم غبارروبی مزارشهدا به مناسبت روز ملی شهید شرکت کردند.
بر اساس اعلام مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مهمترین اصل در این مسابقه اتومبیلرانی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بوده است.

* غبارروبی مزار شهدا
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز گفت: بیش از 17 هزار شهید در هزار و 400 گلزار شهدای این استان به خاک سپرده شده اند.
سید مجید حسینی افزود: غبارروبی مزار شهدا که به صورت ملی در آخرین پنجشنبه سال جاری برگزار شده است در این استان نیز با حضور مردم و با محوریت گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد و گلزار شهدا در مراکز شهرستانهای خراسان رضوی برگزار شد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی 308 هزار نفر از خانواده شهدا و ایثارگران را در این استان زیرپوشش دارد.
این استان 17هزار و 221 شهید، 43 هزار و 219 جانباز و سه هزار و 383 آزاده در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.
3221 / 6053
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.