اخبار مرتبط

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و اهالی رسانه، محمدصادق معتمدیان را در این بازدید همراهی کردند.

شرکت درنمای شرق، مصنوعات چوبی جعفری جم، مصنوعات چوبی کریمی، شانه تخم مرغ بذرکاران، شانه تخم مرغ کرمانی، شرکت چاپ و نشر امروز خراسان‌جنوبی و تولید کارتن احراری از واحدهای تولیدی بود که استاندار از آنها بازدید و با مدیران و کارکنان این واحدها از نزدیک گفت و گو کرد.

درخواست انشعاب برق، طرح توسعه، قرار گرفتن در لیست مشاغل سخت، درخواست و تمدید تسهیلات سرمایه در گردش، الزام دستگاه‌های دولتی به خرید تجهیزات موردنیاز واحدهای تولیدی، مواد اولیه، نوسان برق، بازار فروش، مطالبات تولیدکنندگان از خریداران، مسایل مالیاتی و تامین اجتماعی از مهمترین مواردی بود که تولیدکنندگان در این بازدید مطرح کردند و استاندار دستور بررسی و رسیدگی داد.

سپس نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور استاندار خراسان جنوبی برگزار شد که تولیدکنندگان به بیان درخواست‌ها، مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند و به دستور استاندار مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به موارد ارایه شده پاسخگو بودند.

معتمدیان در بازدیدهای هفته‌های اخیر از شهرک صنعتی بیرجند به طور جداگانه از واحدهای صنایع فلزی، شیمیایی، غذایی و فرآوری سنگ و قطعات بتنی بازدید کرد.

۳۲۱۵*۳۰۲۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.