خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با حضور در بیمارستان‌های ولیعصر(عج)، امام رضا(ع) و رازی بیرجند از بیماران عیادت و دلجویی کردند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، شب گذشته 18 تیر، خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با حضور در بیمارستان‌های ولیعصر(عج)، امام رضا(ع) و رازی بیرجند از بیماران عیادت و دلجویی کردند.

کاروان خدام رضوی با حضور در این مراکز آموزشی درمانی بر بالین بیماران بستری حاضر شده و برای سلامتی آن‌ها دعا کرده و نمک و نبات متبرک رضوی به بیماران و همراهان اهدا کردند.

خادمان حرم امام رضا(ع) از بخش‌های مختلف اطفال، آی سی یو، اورژانس، آی سی یو اطفال، روانپزشکی و داخلی بازدید کردند و اشک چشم بیماران و دعای سالمندان بیمار در بیمارستان‌ گویای ارادت خاص آن‌ها نسبت به امام رضا(ع) و خادمان ایشان دارد.

همچنین در حاشیه برنامه بازدید از این بیمارستان‌ها نیز خدام حرم رضوی در گوش حدود 12 نوزاد تازه متولد شده اذان و اقامه گفتند و در حین اذان زمزمه‌های دعا و زیارت مردم حاضر در بیمارستان‌ فضای معنوی خاصی را ایجاد کرده بود.

حجت الاسلام محسن شراهی، مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز سلامتی را نعمت بزرگی دانست که باید قدر آن را بدانیم و یادآور شد: باید شکرگزار این نعمت خداوند باشیم و برای سلامتی بیماران دعا کنیم.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.