امام جمعه درمیان گفت: وجود خدام رضوی در استان، نسیم رأفت، مهربانی و عطوفت را به ارمغان آورده و مردم در این دهه کرامت از نسیم امام مهربانی‌ها استفاده می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام مصیب خزاعی، امروز 17 تیر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند: « در روزهایی که شما زندگی می‌کنید، نسیم‌های رحمت الهی می‌وزد لذا خودتان را در معرض نسیم الهی قرار دهید».

وی گفت: وجود خدام رضوی در استان، نسیم رأفت، مهربانی و عطوفت را به ارمغان آورده و مردم در این دهه کرامت از نسیم امام مهربانی‌ها استفاده می‌کنند.

امام جمعه درمیان افزود: چه بسا افرادی که گرفتاری‌هایی دارند نیز گرفتاری‌های آن‌ها حل می‌شود و میثاق نامه‌ای را با امام رئوف امضا می‌کنند و این حضور خدام رضوی در مناطق مختلف کار فرهنگی بسیار مهمی است.

خزاعی تصریح کرد: افرادی که نمی‌تواند زیارت امام رضا(ع) بروند، پرچم حضرت را زیارت می‌کنند و امیدواریم مردم و مسئولان همکاری لازم را با خدام رضوی داشته باشند تا در برنامه ریزی‌های بهتر استفاده معنوی بهتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: از تولیت آستان قدس رضوی نیز باید تقدیر و تشکر کرد به دلیل خدمات ارزنده‌ای که ارائه می‌دهند و به جز مسائل معنوی از جمله محرومیت زدایی و بسته‌های غذایی و اقدامات فرهنگی در تمام عرصه‌ها به فکر مردم هستند.

امام جمعه درمیان خاطرنشان کرد: اقدامات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی که آستان قدس رضوی انجام می‌دهد، کمتر از خدمات دولت نیست و به طور قطع این اقدامات نیز مورد نظر رهبر معظم انقلاب است.

خزاعی اظهار کرد: از طرفی حضور کاروان خدام رضوی در مناطق مختلف این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که اگر در روزی امام رضا(ع) در تبعید بودند و خلفا نمی‌گذاشتند با مردم ارتباط برقرار کنند اما بعد از سال‌ها مردم اینگونه از پرچم استقبال می‌کنند و این نشان حق بودن است که حق هیچ‌گاه خاموش نمی‌شود و همه دشمنان بدانند نور حق خاموش شدنی نیست.

وی افزود: اما باطل مدت اندکی جولان می‌دهند ولی نابود می‌شود و امروز انقلاب اسلامی در مسیر ائمه اطهار(ع) به مسیر خود ادامه می‌دهد و آنچه که نابودشدنی است حرکت دشمنان و باطل خواهد بود.

امام جمعه درمیان یادآور شد: پیام دیگر حضور خدام رضوی نیز پیام مهربانی مردم با یکدیگر است چرا که آستان قدس رضوی در این کاروان‌ها بسته‌های غذایی را به فقرا و نیازمندان می‌دهد و مردم نیز همواره در کنار آستان قدس رضوی یاری‌گر فقرا و ضعفا باشند.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.