اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی از کمک 10 میلیون تومانی استاندار به جشن عاطفه ها خبر داد و گفت: تمامی دستگاه های اجرایی که اعتبارات خاصی در زمینه کمک به محرومان دارند بیش از پیش با کمیته امداد امام خمینی (ره) نسبت به محرومیت زدایی همکاری کنند.
مشیرالحق عابدی روز چهارشنبه در آیین جشن نیکوکاری که به صورت نمادین در مدرسه پسرانه سما بیرجند برگزار شد افزود: جشن نیکوکاری روحیه تعاون و همکاری را بین دانش آموزان تقویت می کند و برپایی این آیین ها با همکاری بین بخشی دستگاه های اجرایی تاثیر مثبتی بر تقویت آرمان های دینی، اسلامی و انقلابی خواهد داشت.
وی گفت: مسئولان نظام و به خصوص والدین دانش آموزان باید در نشر حس انسان دوستی از نسلی به نسل دیگر تلاش کنند زیرا که دانش آموزان بهترین سفیران نشر و هضم این آرمان ها در جامعه هستند.
معاون استاندار خراسان جنوبی نقش اطلاع رسانی دقیق و به موقع از آیین های نیکوکاری سنوات قبل را حایز اهمیت دانست و تصریح کرد: چگونگی نحوه جمع آوری و کمک به نیازمندان و بازخورد آن نقش تاثیرگذاری در تقویت جشن نیکوکاری در سال های آینده خواهد داشت.
جشن نیکوکاری 15 اسفند در پایگاه ‌های مدارس، 16 اسفند در پایگاه ‌های مساجد، میادین و معابر و 17 اسفند در مصلاهای نمازجمعه برای جمع آوری کمک های مردمی در آستانه سال نو برگزار می شود.
3215*3028
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.