گروگانگیری آتشین مقابل مجتمع تجاری پالادیوم تهران + عکس و جزییات

فرد گروگانگیر که جهت تهدید ، خود و مادر و دختر ربوده شده را به بنزین آغشته کرده بود ، با مشاهده ماموران بلافاصله اقدام به آتش زدن خودرو و سرنشینان داخل خودرو می نماید...

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ناکامی یک گروگانگیر در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ، اظهار کرد: در ساعت 17:15 روز جاری احدی از شهروندان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران اعلام داشت که با تماس همسرش اطلاع پیدا کرده است که او و دخترش توسط یک نفر به هویت مشخص ربوده شده و رباینده در ازای آزادی آنها درخواست پول و سکه طلا نموده است . 

وی افزود: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع بلافاصله ماموران کلانتری 122 دربند به محل سکونت فرد تماس گیرنده مراجعه و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که  گروگانگیر با تهدید چاقو ، سوار یک دستگاه خودرو شاسی به شماره پلاک انتظامی مشخص شده و همسر و دختر فرد تماس گیرنده با پلیس را گروگان گرفته است . 

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: با شناسایی  دقیق خودرو، بلافاصله طرح مهار توسط واحدهای عملیاتی سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ انجام ؛ در کمتر از 10 دقیقه خودرو با سه سرنشین در خیابان مقدسی اردبیلی - روبروی مجتمع تجاری پالادیوم شناسایی شد. 

محمدیان متذکر شد: فرد گروگانگیر که جهت تهدید ، خود و مادر و دختر ربوده شده را به بنزین آغشته کرده بود ، با مشاهده ماموران بلافاصله اقدام به آتش زدن خودرو و سرنشینان داخل خودرو می نماید که ماموران در یک عملیات سریع ، با شلیک گلوله به شیشه خودرو و تخریب آن ، اقدام به مهار و اطفای حریق و هنزمان نجات افراد ربوده شده (  بدون کوچک ترین جراحت و سوختگی ) و نهایتا دستگیری فرد گروگانگیر می نمایند . 

 

photo_2024-05-09_20-24-23

 

رئیس پلیس تهران خاطرنشان کرد: در همان تحقیقات اولیه ، انگیزه شخصی مبنی بر انتقام و اخاذی از پدر خانواده توسط متهم شناسایی که با تکمیل تحقیقات ، اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید