روز بد حاج ملک

پنالتی نفت مسجد سلیمان سوخت/ گل زیبای زبیر پر پر شد!

کارشناس داوری معتقد است داور تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران اشتباه های تاثیرگذاری داشته و به او نمره قبولی نمی دهد

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ استقلال در شرایطی نفت مسجد سلیمان را با سه گل شکست داد که داور بازی روز خوبی نداشت. سلیمانی کارشناس داوری می گوید حاج ملک خوش شانس بوده که اشتباهاتش تاثیری روی نتیجه نداشته است.

فارس نوشت: حیدر سلیمانی در این باره گفت: حاج‌ملک قضاوت خوبی نداشت زیرا ۲ اشتباه تاثیرگذار داشت که ممکن بود روند بازی را تغییر دهد و سببب تغییر نتیجه شود. در نیمه اول یامگا پای چپ مهاجم صنعت نفت آبادان را در محوطه جریمه استقلال می زند که داور باید به سود تیم میزبان یعنی نفت پنالتی اعلام می کرد. در ثانیه های پایانی نیمه نخست، زبیر نیک‌نفس شوتی را روانه دروازه استقلال کرد که توپ پس از برخورد به دیرک دروازه از خط عبور کرد اما کمک‌داور این موضوع را تشخیص نداد و گل سالم آبی‌ها از چشم تیم داوری دور ماند. این دومین اشتباه تاثیرگذار تیم داوری در این دیدار بود.

سیلمانی در پایان گفت: سایر تصمیم‌های داور درست بود و اشتباه دیگری نداشت. از جمله اخطاری که در دقیقه ۵۲، به درستی به بلبلی برای فریب داور داد زیرا مهاجم نفت مسجدسلیمان برای فریب داور پایش را به پای مدافع استقلال گیر داد و به هیچ وجه پنالتی نبود.

 

دیدگاه تان را بنویسید