سرقت به شیوه فیلم ها/ بیهوش کردن مردان میانسال توسط زن جوان

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی گفت: بدنبال شکایت مرد میانسال در رابطه با سرقت طلا و پول هایش توسط زن جوانی تحقیقات از سوی کارآگاهان ‌پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه جامعه: سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی گفت: در بررسی های صورت گرفته شاکی اعلام کرد که با زن جوانی در ترمینال آشنا شدم، وی مدعی بود که جا و مکانی ندارد و بی خانمان است، چون جایی برای ماندن نداشت، او را به خانه ام دعوت کردم، اما زمانی که زن جوان به نام «سمیه» وارد خانه ام شد از فرصت استفاده کرد و داخل چای داروی بی هوشی ریخت و من بی هوش شدم، وقتی به هوش آمدم متوجه سرقت طلا و پول های داخل خانه ام شدم.

وی افزود: با شکایت مرد میانسال تحقیقات از سوی کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد، در بررسی ها کارآگاهان پلیس با شکایتی مشابه در محدوده پایگاه هشتم‌ پلیس آگاهی پایتخت مواجه شدند؛ باتوجه به شگرد و شیوه مشابه سرقت ها و از آنجایی که هر دو شاکی مردان تنها و میانسال بودند این احتمال از سوی تیم تحقیق مطرح شد که سرقت ها از سوی یک نفر صورت گرفته است.

این مقام انتظامی گفت: در نهایت با اقدامات اطلاعاتی، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به شناسایی مخفیگاه زن جوان در محدوده میدان شوش شده و متهم را بازداشت کردند.

گودرزی گفت: «سمیه» در تحقیقات ابتدایی به سرقت های سریالی به این شیوه در شهرستان های شیراز، مشهد، دماوند، ... و تهران اعتراف کرد و اعلام داشت وقتی از همسرم جدا شدم از شهرستان به تهران آمدم، چون راهی برای کسب درآمد نمی شناختم، تصمیم گرفتم مانند فیلم ها به سراغ مردان میانسال و تنها بروم و به این بهانه که جایی برای ماندن ندارم وارد خانه شان شده و در فرصتی مناسب و ریختن داروی بیهوشی در چای، نقشه سرقتم را اجرا کنم؛ تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید