جریمه های این تعطیلی کرونایی بخشودگی ندارد/ صدور هرگونه مجوز تردد ممنوع است

راهنمایی و رانندگی خوزستان اعلام کرد که جریمه‌های تردد خودرویی غیرضروری در ایام تعطیل (دوشنبه تا شنبه آینده) بخشودگی ندارد و از سوی دیگر همچنین، بابک دین پرست، دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا از دستور وزیر کشور به استانداری‌های سراسر کشور در پشتیبانی همه جانبه از نیروی انتظامی استان در موضوع منع تردد بین استانی در شهر‌های دارای ممنوعیت قرمز و نارنجی با پلاک‌های غیر بومی خبر داده است.

لینک کوتاه کپی شد
جی پلاس؛ در حالی تردد با خودروهای شخصی از یک روز پیش در جاده‌ها ممنوع است که بر مبنای اعلام مسئولان، جریمه ممنوعیت تردد بعد از یک ماه دو برابر می‌شود.

 

از ساعت ١٢ ظهر دیروز (یکشنبه، ۲۴ مرداد) تا روز جمعه ۵ شهریور ممنوعیت تردد بین استانی در جاده‌های سراسر کشور وجود دارد. همه مجوز‌های تردد نیز لغو شده است و جریمه ممنوعیت تردد بعد از یک ماه دو برابر می‌شود 

 

صدور هرگونه مجوز تردد ممنوع است

 

همچنین، بابک دین پرست، دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا از دستور وزیر کشور به استانداری‌های سراسر کشور در پشتیبانی همه جانبه از نیروی انتظامی استان در موضوع منع تردد بین استانی در شهر‌های دارای ممنوعیت قرمز و نارنجی با پلاک‌های غیر بومی خبر داده و گفته است: از دیروز صدور هر گونه مجوز تردد برای خودرو‌های شخصی (به استثنای مجوز درمان) ممنوع و همه مجوز‌های صادر شده تا پایان محدودیت هم باطل است.
همکاری بسیج با نیروی انتظامی و ادارات کل راه و شهرسازی استان با نیروی انتظامی برای کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها از دیگر محور‌های مورد اشاره فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کروناست و در این خصوص نسبت به تداوم این همکاری تا پایان محدودیت‌های اعلام شده تاکید داشت.
 
همچنین تردد خودرو‌های شخصی از/ به شهر‌های قرمز و نارنجی (بین استانی) از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ شهریور۱۴۰۰ ممنوع است.

 

افزون بر این صدور مجوز تردد بین استانی در بازه زمانی مورد تصویب ستاد ملی برای موارد ضروری و با بررسی دقیق توسط فرمانداری‌ها انجام خواهد شد.
 
باشگاه خبرنگاران و ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید