life

لیگ ملت های والیبال 2021؛

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: نمی‌توانیم از بازی مقابل ایران راضی باشیم چون باختیم.

جی پلاس، سعید معروف پس از پیروزی 3 بر یک تیم ملی والیبال کشورمان مقابل ایتالیا در لیگ ملت های 2021 اظهار داشت: ایتالیا همیشه خوب است. آنها در حمله عالی بودند. همچنین در دفاع عملکرد خوبی داشتند و سرویس های خیلی قدرتمندی می زدند. ما والیبال نرمالی ارائه کردیم و امتیازات مهمی را در این بازی گرفتیم.

وی ادامه داد: ما نگران نیستیم زیرا بازیکنان مستعد زیادی داریم که می‌توانند جایگزین‌های خوبی برای بازیکنان اصلی باشند. این بازی‌ها برای بازیکنان ما مهم است و ما هر روز بهتر می‌شویم. ما در سرویس‌ها باید اشتباهات‌مان را کم کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: در تمام رقابت ها می‌گوییم چرا باید این بازی را ببریم؟ همه تیم‌ها قدرتمند هستند، اما تمرکزمان روی تیم خودمان است. ما باید روی دریافت‌ها تمرکز کنیم تا توپ به خوبی به پاسور برسد و در نهایت در اختیار اسپکرها قرار بگیرد. ما دفاع خوبی داریم و باید روی آن تمرکز کنیم، اما نیاز داریم در سرویس بهتر شویم.

سرمربی تیم ملی ایتالیا:‌شرمنده این نتیجه هستیم

آنتونیو والنتینی، سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا در مورد شکست 3 بر یک تیمش مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2021 گفت: نمی‌توانیم از بازی راضی باشیم چون باختیم. در ست‌های اول و دوم، بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی ما در حال پیشرفت هستیم.

سرمربی تیم ملی ایتالیا اظهار داشت: شرمنده این نتیجه هستیم ولی خوشحالم که بازیکنانم تا پایان بازی جنگیدند.

وی در پایان گفت:‌ اسپک‌های ما پیشرفت زیادی کرده است که این مسئله برای ما خیلی مهم بود ولی در پاس و دفاع روی تور هنوز مشکل داریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1512176
ارسال نظر