نصیری از المپیک انصراف داد/ پرداخت کامل پاداش به روئینگ‌سوار ایران

روئینگ سوار ایران از حضور در المپیک توکیو انصراف داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در جلسه امروز صحبت‌هایی را مطرح کرد. وی گفت: در زمان سیل گلستان دختران و پسران ما کمک کردند و نتوانستند به کاپ جهانی اعزام شوند. برای عدم اعزام به آلمان جریمه چند هزاردلاری در نظر گرفته شد اما با نامه‌نگاری این موضوع را حل کردیم.

فارس نوشت ؛ وی افزود: برای انتخاب ۲ عزیز اعزامی به المپیک چالش‌هایی به وجود آمد. یکی از ورزشکاران (نصیری) پناهنده آذربایجان شد، اما توانستیم او را برگردانیم. بین نازنین ملایی و بهمن نصیری یکی باید به المپیک می‌رفت. نصیری با من تماس گرفت و گفت به خاطر فشاری که روی رئیس فدراسیون هست المپیک نمی‌رود. کار سختی است من خیلی تلاش کردم. او می‌تواند المپیک بعدی حضور داشته باشد. 

رئیس فدراسیون قایقرانی، گفت: همه انتظار داشتند بین ۲ ورزشکار یکی را انتخاب کنیم. فشار زیادی روی من بود اما بهمن کاری انجام داد که می‌توان نام پهلوان را روی او گذاشت. برای من این کار ارزشمند است. به عنوان پدر خانواده قایقرانی تلاش می‌کنم هر چیزی المپین‌ها بگیرند، بهمن هم بگیرد. صالحی‌امیری هم پذیرفت فرقی بین نصیری و المپین‌ها نیست. دغدغه اصلی او شغل نصیری بود و قرار است در این خصوص پیگیری شود. 

دیدگاه تان را بنویسید