life

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کشتی امید ما در المپیک است و حمایت از کشتی همراه با درخشش در توکیو است.

جی پلاس، سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور از اردوی تیم‌های ملی کشتی گفت: آزادسازی خرمشخر نماد مقاومت و غرور ملی برای ایرانیان را تبریک می‌گویم. آنچه به دعوت فدراسیون کشتی اتفاق افتاد حضور نوبخت بود که در فرآیند تحولات کشتی قرار بگیرد. دبیر از جنس کشتی است و با تمام زوایای آن آشناست و مدیر توانایی است تا کشتی همچنان پرچمدار باشد. کشتی امید ما در المپیک است و حمایت از کشتی همراه با درخشش در توکیو است و باید دولت و اسپانسرها نیز به کمک کشتی بیایند.

وی تاکید کرد: 4 منبع برای کمک به کشتی وارد کار شده است. یک منبع کمیته ملی المپیک، یک منبع وزارت ورزش و یک تعهدی را نوبخت معادل 30 میلیارد پذیرفت و اسپانسرها هم ورود کردند. جمع بندی این بود که نظام، دولت، کمیته و وزارت پشتوانه کشتی برای درخشش در جهان و المپیک هستند. امیدواریم و باور دارم کشتی مانند سایر ادوار خواهد درخشید.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: دبیر روزی را پیش بینی می‌کند که کشتی 8 مدال را خواهد آورد و باید آن روز را جشن بگیریم. نوع نگاه ما معامله گرانه نیست. وظیفه ما حمایت و وظیفه فدراسیون تلاش است. نه کمیته و وزارت و دولت هیچ پیش شرطی برای حمایت ندارند. هر نتیجه‌ای حاصل شود برای ما ارزشمند است.

وی افزود: همه فدراسیون‌های المپیکی در اردوی داخلی و خارجی هستند. کشتی را امروز جداگانه دیدیم و 14 رئیس فدراسیون هم جلسه مشترک با نوبخت برای حل مشکلات دارند. باور دارم ورزش مرداد ماه کام ملت را شاد خواهد کرد.

دبیر: نیاز واقعی ما در کشتی ۱۱۴ میلیارد تومان است

علیرضا دبیر در حاشیه بازدید نوبخت، معاون رئیس‌جمهور از اردوی تیم‌های ملی کشتی گفت: نیاز واقعی ما 114 میلیارد تومان است ولی نوبخت دستوری داد که باید پیگیری کرد. همیشه انتظارها در عمل چیز دیگری خواهد بود‌. از صالحی‌امیری، سلطانی‌فر و نوبخت به خاطر حضور در اردوی تیم‌های ملی تشکر می‌کنم.

وی تاکیر کرد: روحیه بچه‌ها خوب شد و این از همه چیز بهتر است. اگر مردم خوشحال شوند و برای نظام اتفاق خوب بیفتد، همه خوشحال می‌شویم. روزی روی تشک بودم و الان باید طور دیگری باعث شادی ملت شوم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1510731
ارسال نظر