sport

روزنامه سعودی عنوان کرد؛

الریاضیه در گزارش خود به شکست تحقیرآمیز الهلال عربستان مقابل استقلال تاجیکستان واکنش نشان داد.

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب بازی چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، الهلال در خاک خود به مصاف استقلال تاجیکستان رفت و با شکست 4 بر یک مواجه شد. 

این شکست تحقیرآمیز باعث شد تا رسانه اصلی ورزشی عربستان صدایش درآید در گزارشی به انتقاد از بازیکنان بپردازد.

الریاضیه در گزارشی با عنوان «4 ؛ ننگی بزرگ است ای رئیس» به انتقاد از الهلال پرداخت و از شکست‌های این تیم در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا نوشت. روزنامه سعودی نوشت که الهلال تاکنون چند بار فقط 4 بار گل خورده که بزرگترین آن مقابل نماینده کره‌ای ها رخ داده است.

در سال 2010 در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با وجود صعود به مرحله بعدی مقابل الغرافه قطر 4 بر 2 شکست خورد. در سال 2012 شدیدترین شکست نماینده عربستان مقابل کره‌ای‌ها به ثبت رسید. جایی که الهلال در یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقلابل اولسان هیوندای شکست 4 بر صفر را تجربه کرد و یک حذف تحقیرآمیز را ثبت کرد. این تیم البته در سال 2019 نیز با وجود صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به السد با نتیجه 4 بر 2 باخت ولی تاثیر آن با شکست مقابل اولسان کاملا متفاوت است.

شکست شب گذشته مقابل نماینده تاجیکستان نیز برای سعودی‌ها گران تمام شده و باعث شده تا صدر از آن استقلال شود. در جدول گروه A مسابقات استقلال با 7 امتیاز صدرنشین، الهلال با 7 امتیاز دوم، شباب الاهلی با 4 امتیاز سوم است و اجمک ازبکستان با 4 امتیاز در قعر جدول قرار دارد. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506910 منبع: فارس
ارسال نظر