sport

برای نخستین بار، پیراهن اول، دوم، سوم، پیراهن‌های تمرینی، هتلی، گرمکن و ملانژ به صورت یکپارچه و با استفاده از نمادهای مختلف و مورد توجه طرفداران پرسپولیس طراحی شد.

جی پلاس؛ برای اولین بار به خواست هواداران و با نظر طرفداران پرشمار پرسپولیس، کیت رسمی باشگاه انتخاب، طراحی و رونمایی شد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: انتشار فراخوان طراحی پیراهن، از جمله نخستین اقدامات تیم مدیریتی جدید بود که نظر طرفداران واقعی پرسپولیس را به خود جلب کرد. پس از برگزاری این فراخوان، طرح‌های زیادی به دست مدیریت باشگاه رسید که با کمک خشایار ثابتی، طراح خوش‌ذوق و همچنین شرکت آلشپورت، بالاخره این پیراهن با تلفیقی از طرح‌های زیبای دریافتی از سوی طرفداران تیم، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این بار برای انتخاب رنگ پیراهن هم نظرسنجی داشتیم و به ترتیب قرمز، مشکی و طوسی به عنوان رنگ‌های اصلی پیراهن با نظر شما هواداران انتخاب شد.

برای نخستین بار، پیراهن اول، دوم، سوم، پیراهن‌های تمرینی، هتلی، گرمکن و ملانژ به صورت یکپارچه و با استفاده از نمادهای مختلف و مورد توجه طرفداران پرسپولیس طراحی شد و از روز شنبه، پیراهن جدیدی بر تن بازیکنان تیم می‌بینید.

به امید آنکه پرسپولیس با پیراهن جدید در سال جدید، با سرعت بیشتری به سمت موفقیت‌ها و افتخارات تازه قدم بردارد.

در پایان بار دیگر برای پیشکسوتان محبوب باشگاه پرسپولیس «مهرداد میناوند» و «علی انصاریان» آرزوی آمرزش داریم.

حجم ویدیو: 4.03M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503286 منبع: رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس
ارسال نظر

موضوعات داغ