life

لیگ جهانی کاراته وان استانبول؛

پورشیب و گنج‌زاده مدال طلای مسابقات کاراته وان استانبول را از آن خود کردند.

جی پلاس، روز پایانی اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021، امروز (یکشنبه - 24 اسفند ماه) با برگزاری دیدارهای فینال در حال برگزاری است و سجاد گنج‌زاده با برتری در دیدار نهایی وزن 84+ کیلوگرم، دومین طلای کاراته ایران را کسب کرد.

نماینده کاراته ایران در دیدار نهایی وزن 84+ کیلوگرم به مصاف رضوان تالیبوف از اوکراین رفت و مقتدرانه و با نتیجه 7 بر صفر از سد حریف خود گذشت.

گنج‌زاده  برای حضور در دیدار نهایی وزن 84+ کیلوگرم، ابتدا با نتیجه 5 بر 2 طارق طاها محمود، قهرمان امیدهای جهان در سال 2019 از مصر را شکست داد. او در مرحله دوم نیز با اقتدار و با نتجه 7 بر صفر از سد لوکا کاستا از بلژیک عبور کرد.

نماینده شایسته کاراته ایران در مرحله نیز با نتیجه 8 بر صفر از سد الکسیس وچیتس، قهرمان امیدهای اروپا در سال 2018 از بلاروس گذشت و به دیدار نیمه‌نهایی صعود کرد.

گنج‌زاده در این مرحله نیز پس از تساوی صفر-صفر مقابل گوگیتا آرکانیا از گرجستان، در هانتی(رای داوران) به برتری رسید و فینالیست شد.

 در پایان مسابقات، تیم ملی کاراته ایران با کسب دو مدال طلا(ذبیح‌الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده)، یک مدال نقره (رزیتا علیپور)  و دو مدال برنز (سارا بهمنیار و علی اصغر آسیابری) به کار خود پایان داد.

نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021 از روز جمعه 20 اسفندماه با حضور 584 کاراته‌کا از 72 کشور در استانبول ترکیه آغاز شد و امروز با شناخت نفرات برتر به پایان خواهد رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501287
ارسال نظر