sport

برد تیم فوتبال پورتو در شب گلزنی مهدی طارمی، با درگیری دو بازیکن این تیم به حاشیه رفت.

جی پلاس، در یکی از بازی‌های هفته پانزدهم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم پورتو موفق شد با یک گل تیم فارنسی را شکست بدهد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو در دقیقه ۱۵ تک گل این مسابقه را به ثمر رساند و اواسط نیمه دوم هم تعویض شد.

مهر نوشت؛ برد پورتو در این هفته با تساوی بنفیکا مقابل ناسیونال مصادف شد تا تیم مهدی طارمی با ۳۵ امتیاز و دو امتیاز بیشتر نسبت به بنفیکا، با خیال راحت در رده دوم جدول قرار بگیرد.

اما در پایان بازی شب گذشته اتفاقاتی رقم خورد که برد پورتو و گلزنی مهاجم ایرانی اش را تحت تاثیر قرار داد. با به صدا درآمدن سوت پایان مسابقه، «په په» مدافع سرشناس و پرتغالی پورتو به استقبال «لوم» هافبک سنگالی رفت تا به او خسته نباشید بگوید اما لوم رفتار غیر منتظره‌ای داشت و په په را به سمت عقب هُل داد. این مسئله باعث درگیری دو بازیکن شد و داور مسابقه و دیگر نفرات پورتو برای پایان دادن به ماجرا وساطت کردند.

په په بعد از دور شدن از لوم، بازوبند کاپیتانی خود را درآورد. سپس مهدی طارمی که به دلیل تعویض و نشستن روی نیمکت، کاور سبز به تن داشت به سمت په په رفت و همزمان با گفتگو با کاپیتان پورتو، او را به سمت رختکن همراهی کرد.
 

ساعاتی بعد از مسابقه، لوم از رفتار خود اظهار پشیمانی کرد. این هافبک سنگالی با انتشار پیامی گفت: «می خواهم از همه هواداران پورتو به خاطر حادثه‌ای که رخ داد، عذرخواهی کنم. هرگز نباید این اتفاق می‌افتاد. په په برادر بزرگ‌تر من است و همیشه از او چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام. گاهی اوقات میل به برد در یک بازی باعث می‌شود اتفاقات ناگوار رخ بدهد. من همیشه الگوی نظم در باشگاه بوده‌ام و قصد دارم آن‌را به همین شکل حفظ کنم.»

این درگیری باعث شد تا بازیکنان پورتو مثل همیشه از ایجاد حلقه اتحاد بعد از مسابقه و برگزاری جشن مختصر پیروزی منصرف شوند و به رختکن بروند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1493632 منبع: مهر
ارسال نظر