برای قطعی برق با کجا تماس بگیریم؟/ جهت اعلام خرابی و قطعی برق با 121 تماس بگیرید

در روزهای اخیر قطعی برق در استان ها و شهرهای مختلف اقشار مختلف جامعه را دچار مشکل کرده است و حال این پرسش مطرح می شود که در صورت قطعی برق باید با کجا تماس بگیریم و چه نهادی در این خصوص پاسخگو خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ قطعی برق و خاموشی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

شرکت توزیع نیروی برق در موقعیت های مختلف اعلام کرده است که مردم در صورت بروز هرگونه خاموشی موردی و یا قطعی برق، موارد را به سامانه فوریت های برق ۱۲۱ اعلام کنند.

امروز همچنین پیرو انتشار برخی اخبار در فضای مجازی و رسانه ها مبنی بر قطعی برق امروز تهران، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اطلاعیه رسمی صادر کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است: " هیچ یک از مشترکان خانگی یا تجاری شهر تهران، امروز با قطعی برق ناشی از کمبود تولید، مواجه نشده اند و برنامه تعیین شده ای نیز برای اعمال خاموشی در پایتخت، وجود ندارد.

 

در صورت قطعی برق در سراسر کشور با چه شماره ای تماس بگیریم ؟ شماره تلفن ۱۲۱​

 

با همکاری مناسب هموطنان در کاهش مصرف انرژی، امروز چهارشنبه؛ 24 دی ماه، هیچ یک از مشترکان خانگی یا تجاری پایتخت، دچار قطعی برق نشده اند و تمامی تلاش این شرکت بر آن است تا با برنامه ریزی های انجام شده از طریق جلب همکاری مشترکان اداری و صنعتی و تعدیل روشنایی های غیرضروری، با کاهش بار شبکه توزیع برق پایتخت از خاموشی و قطع برق، جلوگیری کند.

در همین راستا به اطلاع شهروندان فهیم پایتخت می رساند برنامه قطعی برقی که در فضای مجازی و برخی از رسانه ها منتشر شده است مربوط به این شرکت نیست و در سال جاری، برنامه ریزی به منظور قطع برق در تهران، انجام نشده و خاموشی های رخ داده در روز گذشته، سراسری و کشوری و ناشی از کاهش تولید نیروگاهی بوده و ارتباطی با شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ندارد.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید